Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Lavera Tělové mléko zpevňující 200 ml

Lavera Tělové mléko zpevňující 200 ml

Zpevňující tělové mléko s účinným přírodním komplexem viditelně posiluje strukturu pokožky a zároveň ji dokonale vyživuje. Viditelné výsledky jsou patrné již po dvou týdnech každodenní aplikace.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zpevňující tělové mléko Lavera s účinným přírodním komplexem viditelně posiluje strukturu pokožky a zároveň ji dokonale vyživuje. Je proto účinnou prevencí proti celulitidě i strijím a pomáhá bojovat i proti již vzniklým nedokonalostem. Viditelné výsledky jsou patrné již po dvou týdnech každodenní aplikace.

Obsažený kofein a extrakt z kávových zrn a chilli papriček pomáhají zlepšovat prokrvení pokožky a tím zvyšují její pevnost a pružnost. Díky tomu napomáhají v boji proti celulitidě a snižují riziko vzniku pajizévek.

Bambucké máslo se společně s celou řadou rostlinných olejů, a to olejem sojovým, slunečnicovým, hroznovým a avokádovým, postará o dokonalou výživu pokožky. Společně pronikají hluboko do pleti, uzamykají v ní potřebnou hydrataci a zabraňují jejímu předčasnému stárnutí a vzniku vrásek.

Pro vláčnou pokožku

Tělové mléko Lavera zcela promění vaši pokožku. Je perfektním společníkem pro vaši každodenní koupel či sprchu a pomáhá okamžitě zmírnit vysušení pleti. Tělové mléko Lavera využívá cenných a účinných přírodních ingrediencí, které pronikají do hlubokých vrstev kůže a pomáhají ji regenerovat a stimulovat přirozené ochranné procesy. 

Rozmazlujte se

Tělové mléko Lavera má hedvábně jemnou konzistenci, která se snadno roztírá po pokožce a jeho aplikace je rovnoměrná. Mléko nevytváří na pokožce neprodyšný nános a naopak ji nechává dýchat. Pokožka není po nanesení ulepená a již po několika málo okamžicích po aplikaci se můžete obléknout. Mléko je tak perfektní i pro chvíle, kdy máte po ránu naspěch.

Důkladná hydratace

Tělové mléko Lavera promění vaši koupelnu v luxusní lázně a dokonale hýčká vaši pokožku pomocí přírodních složek. Bambucké máslo má silné vyživující schopnosti a zjemní vaši pokožku. Spolu se slunečnicovým a sojovým olejem se tak postará o uzamknutí potřebné hydratace v pokožce a posiluje její přirozenou obnovovací a revitalizační schopnost.

Posílení pokožky

Tato varianta tělového mléka příznivě ovlivňuje samotnou strukturu pokožky a podporuje její zpevnění. Díky tomu je účinným přípravkem, který pomáhá preventivně proti vzniku celulitidy a strijí. Kofein a extrakt z kávových zrn podporují mikrocirkulaci v pokožce, a tím i harmonizují její metabolismus. Zároveň zvyšují pružnost pokožky a zanechávají ji dokonale hladkou.

Použití: Přiměřené množství mléka naneste na pokožku celého těla a vmasírujte.

Tip: Zpevňující efekt mléka posílíte, použijete-li před jeho nanesením vyhlazující sprchový peeling.

Typy pokožky: normální pokožka

Výrobce: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4 , D-30974, Wennigsen , Německo

Detailní složení a vlastnosti

Nenašli jste to pravé? Co tohle?