Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červenec.

Florascent Toaletní voda Rose, Aqua Floralis 60 ml

Florascent Toaletní voda Rose, Aqua Floralis 60 ml

Značka: Florascent
Balení:
Zboží je trvale vyřazeno.

Toaletní voda Rose je vůní, do které se jednoduše zamilujete. Něžná vůně růžových plátků doplněná o delikátní vůni zralých meruněk probouzí smyslnost a neodolatelnou, fascinující vášeň.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(2)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Toaletní voda Rose Florascent je vůní, do které se jednoduše zamilujete. Vůně představuje dechberoucí vůni ženskosti. Něžná vůně růžových plátků doplněná o delikátní vůni zralých meruněk probouzí smyslnost a neodolatelnou, fascinující vášeň. Nápaditá kompozice zbystří smysly a podtrhne vaši ženskost. Po jejím použití si budete připadat jednoduše neodolatelně.

Hlavu, tedy nestálou, prchavou složku toaletní vody tvoří okouzlující vůně šťavnatých meruněk. Srdce, které už je složkou trvalou, tvoří podmanivá a něžná vůně májové růže a základem toaletní vody je v tomto případě jemná a opojná vůně bílých květin kombinovaná s kořeněnou vůní hřebíčku.

Použití: Vůni aplikujte na suchou a čistou pokožku. Nanášejte zejména na více prokrvená místa, jako je krk či zápěstí. Vůně se také dlouhou dobu drží ve vlasech, můžete tedy obláček vůně rozprášit nad hlavou a těsně kolem sebe, vůně tak vydrží celkově déle.

Upozornění: Hořlavina. Nikdy nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně. Pouze k vnějšímu použití. Zabraňte vniknutí do očí.

Vůně: květinová

Výrobce: Roland Tentunian, Waldstrasse 91 , 76133, Karlsruhe, Německo

Z blogu (2)

Jak menstruační cykly ovlivňují vnímání vůní

Jak si vybrat tu pravou vůni

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: