Florascent Toaletní voda Wisteria, Les Petites Fleurs 22,5 ml

Florascent Toaletní voda Wisteria, Les Petites Fleurs 22,5 ml

Toaletní voda Wisteria představuje dechberoucí vůni ženskosti. Svůdná kombinace květin a vanilky probouzí smyslnost a fascinující vášeň. Nápaditá květinová kompozice zbystří smysly a podtrhne ženskost.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Toaletní voda Florascent Wisteria představuje dechberoucí vůni ženskosti. Svůdná kombinace květin a vanilky probouzí smyslnost a neodolatelnou, fascinující vášeň. Nápaditá květinová kompozice zbystří smysly a podtrhne vaši ženskost. Po jejím použití si budete připadat jednoduše neodolatelně.

Hlavu, tedy nestálou, prchavou složku toaletní vody tvoří okouzlující vůně vistárie, Srdce, které už je složkou trvalou, tvoří podmanivá vůně růže, jasmínu a pivoňky a základem toaletní vody je v tomto případě hřejivá vanilka a kosatec.

Použití: Vůni aplikujte na suchou a čistou pokožku. Nanášejte zejména na více prokrvená místa, jako je krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky. Vůně se také dlouhou dobu drží ve vlasech, můžete tedy obláček vůně rozprášit nad hlavou a těsně kolem sebe, vůně tak vydrží celkově déle.

Upozornění: Hořlavina. Nikdy nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně. Pouze k vnějšímu použití. Zabraňte vniknutí do očí.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?