Weleda Trnkový sirup 200 ml

Weleda Trnkový sirup 200 ml

Trnkový sirup je výborný k podpoření přirozených funkcí organismu. Je bohatý na mnoho prospěšných vitaminů a má pozitivní účinky na činnost střev, ledvin a močového měchýře.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Trnkový sirup Weleda je vynikající v obdobích rekonvalescence, při namáhavém stresujícím povolání a je vhodný i pro těhotné a kojící ženy. Trnky jsou bohaté na vitamin C a třísloviny. Pro výrobu bio trnkového sirupu se používají vyzrálé a ekologicky pěstované plody a šetrné metody zpracování, které zachovají lahodnou chuť.

Chutný sirup z přírody

Trnkový sirup Weleda se může zdát na první pohled neobvyklý, nicméně jeho tradice sahá stovky let do minulosti. Trnkový sirup má lahodnou ovocnou a mírně nakyslou chuť a příznivý vliv na podpoření přirozených funkcí organismu. Tento sirup neobsahuje syntetické ingredience, umělá dochucovadla ani konzervanty, skládá se z trnkové šťávy spolu se šťávou z citronu pro dochucení. Díky tomu bude jistě chutnat celé rodině.

Šťáva plodů trnky byla velice oblíbená již u našich prababiček pro své pozitivní účinky na celý organismus. Trnky jsou známé tím, že nejen celkově podporují přirozené funkce organismu a dodávají mu energii, ale také pozitivně ovlivňují činnost střev, ledvin a močového měchýře. Trnková šťáva je vhodná k pití každý den, můžete si ji vychutnat jen s vodou či sirup přimíchat například do vlažného čaje.

Vitaminy a minerály

Sirup ale zároveň obsahuje také velké množství vitaminů, takže vašemu organismu dodává prospěšné látky, které ho udrží v optimální kondici. Vitaminy jsou mocnými katalyzátory metabolických pochodů. Pití trnkové šťávy má pozitivní vliv nejen na vaši fyzickou stránku, ale zároveň příznivě ovlivní také vaši náladu. 

Použití: 2 polévkové lžíce Trnkového sirupu rozmíchejte ve vodě či vlažném čaji. Pijte nejlépe před spaním.

Upozornění: Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Imunitní systém

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?