Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Weleda Trnkový sirup 200 ml

Weleda Trnkový sirup 200 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Trnkový sirup je výborný k podpoření přirozených funkcí organismu. Je bohatý na mnoho prospěšných vitaminů a má pozitivní účinky na činnost střev, ledvin a močového měchýře.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Trnkový sirup Weleda je vynikající v obdobích rekonvalescence, při namáhavém stresujícím povolání a je vhodný i pro těhotné a kojící ženy. Trnky jsou bohaté na vitamin C a třísloviny. Pro výrobu bio trnkového sirupu se používají vyzrálé a ekologicky pěstované plody a šetrné metody zpracování, které zachovají lahodnou chuť.

Chutný sirup z přírody

Trnkový sirup Weleda se může zdát na první pohled neobvyklý, nicméně jeho tradice sahá stovky let do minulosti. Trnkový sirup má lahodnou ovocnou a mírně nakyslou chuť a příznivý vliv na podpoření přirozených funkcí organismu. Tento sirup neobsahuje syntetické ingredience, umělá dochucovadla ani konzervanty, skládá se z trnkové šťávy spolu se šťávou z citronu pro dochucení. Díky tomu bude jistě chutnat celé rodině.

Šťáva plodů trnky byla velice oblíbená již u našich prababiček pro své pozitivní účinky na celý organismus. Trnky jsou známé tím, že nejen celkově podporují přirozené funkce organismu a dodávají mu energii, ale také pozitivně ovlivňují činnost střev, ledvin a močového měchýře. Trnková šťáva je vhodná k pití každý den, můžete si ji vychutnat jen s vodou či sirup přimíchat například do vlažného čaje.

Vitaminy a minerály

Sirup ale zároveň obsahuje také velké množství vitaminů, takže vašemu organismu dodává prospěšné látky, které ho udrží v optimální kondici. Vitaminy jsou mocnými katalyzátory metabolických pochodů. Pití trnkové šťávy má pozitivní vliv nejen na vaši fyzickou stránku, ale zároveň příznivě ovlivní také vaši náladu. 

Použití: 2 polévkové lžíce Trnkového sirupu rozmíchejte ve vodě či vlažném čaji. Pijte nejlépe před spaním.

Upozornění: Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Imunitní systém

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?