Weleda Trnkový sirup 200 ml

Weleda Trnkový sirup 200 ml

  • Bez DPH 260 Kč

Trnkový sirup posiluje organismus, chrání ho před stresem a vypjatými situacemi a dodává tělu životní sílu a energii. Sirup je mimořádně vhodný v obdobích rekonvalescence po úrazech či nemocech.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Trnkový sirup Weleda posiluje organismus, chrání ho před stresem a vypjatými situacemi a dodává tělu životní sílu a energii. Sirup je mimořádně vhodný v obdobích rekonvalescence po úrazech či nemocech, při namáhavém stresujícím povolání i pro těhotné a kojící ženy.

Trnky jsou bohaté na vitamin C a třísloviny. Právě díky nim je Trnkový sirup vhodný i pro úpravu zažívání při nechutenství či průjmu. Vitamin C se postará o posílení imunity a zároveň dodává energii a chuť do života. Pozitivním způsobem ovlivňuje psychiku a navozuje dobrou náladu.

Pro výrobu bio trnkového sirupu se používají vyzrálé a ekologicky pěstované plody a šetrné metody zpracování, které mu zachovají lahodnou chuť.

Chutný sirup z přírody

Trnkový sirup Weleda se může zdát na první pohled neobvyklý, nicméně jeho tradice sahá stovky let do minulosti. Trnkový sirup má lahodnou ovocnou a mírně nakyslou chuť a příznivý vliv na zdraví organismu. Tento sirup neobsahuje syntetické ingredience, umělá dochucovadla ani konzervanty, skládá se pouze z trnkové šťávy spolu se šťávou z citronu pro dochucení. Díky tomu bude jistě chutnat celé rodině.

Zdravý sirup z trnek

Šťáva plodů trnky byla velice oblíbená již u našich prababiček pro své účinky na zdraví organismu. Trnkový sirup díky obsahu tříslovin podporuje správnou funkci trávicího systému, proto je možné jej využít při zažívacích obtížích, nechutenství či průjmech. Trnková šťáva je vhodná k pití každý den, můžete si ji vychutnat jen s vodou či sirup přimíchat například do vlažného čaje.

Posílení organismu

Trnkový sirup dokáže díky vysokému obsahu vitaminů, minerálů a stopových prvků posílit váš organismus, podporuje jeho odolnost, a tak je pití tohoto sirupu vhodné zejména v období únavy, stresu a duševního či fyzického vypětí.

Vitaminy a minerály

Sirup ale zároveň obsahuje také velké množství vitaminů, takže vašemu organismu dodává prospěšné látky nutné pro jeho správné fungování. Vitaminy jsou mocnými katalyzátory metabolických pochodů a jejich správný poměr v těle je důležitý. Pití trnkové šťávy má vliv nejen na vaši fyzickou stránku, ale zároveň příznivě ovlivňuje také vaši náladu. 

Použití: 2 polévkové lžíce Trnkového sirupu rozmíchejte ve vodě či vlažném čaji. Pijte nejlépe před spaním.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Cukr, Šťáva z plodů trnky1), Citronová šťáva1)

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Citronová šťáva

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Příznivé účinky: detoxikace, nespavost a stres, posílení imunity, únava

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?