ZAO Třpytivé oční stíny 114 Silver 3 g náplň

ZAO Třpytivé oční stíny 114 Silver 3 g náplň

  • Bez DPH 176 Kč

Oční stíny ve formě náhradní náplně v okouzlujícím stříbřitém odstínu s vysokým leskem rozzáří váš pohled a vypadají skvěle samostatně i v kombinaci s dalšími odstíny.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

ZAO Třpytivé oční stíny 114 Silver obsahují metalickou perleť, díky které pokryjí vaše oční víčka jednolitou stříbřitou vrstvou. Můžete je používat jak samostatně, tak v kombinaci s dalšími neutrálními i výraznými odstíny. Snadno si také vytvoříte vlastní paletu pro každodenní líčení díky možnost vložit si tuto náhradní náplň nejen do původního obalu od ZAO očních stínů, ale také do bambusové paletky.

Třpytivé oční stíny ZAO pokryjí vaše víčka tisíci zářivými odlesky. Mají bohatou pigmentaci, díky čemuž jsou jejich odstíny opravdu intenzivní a výrazné. Jejich výdrž je dlouhotrvající a velice snadno se nanášejí. Dají se jednoduše rozetřít do ztracena pro maximálně přirozený efekt.

Oční stíny ZAO neobsahují potenciálně škodlivé syntetické ingredience, takže nedráždí jemnou a citlivou pokožku v okolí očí. Naopak jsou bohaté na výtažky z bambusu a olivovníku, které prospívají pleti. Se třpytivými očními stíny ZAO vytvoříte dokonalé líčení.

Použití: Nanášejte stíny na oční víčko prsty, štětcem či pěnovým aplikátorem.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?