Prohlédněte si vaše seznamy přání

Song of India Tuhá vůně santal 6 g

Song of India Tuhá vůně santal 6 g

Tuhá vůně Santal vás zahalí do sladké kořeněné vůně, která vás bude doprovázet po dlouhou dobu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Aktuálně: Podle platné legislativy není výrobek certifikován jako kosmetický produkt a musí proto být označen varováním, že není vhodný k použití na kůži.

Tuhá vůně Song of India Santal vás zahalí do sladké kořeněné vůně, která vás bude doprovázet po dlouhou dobu. Kombinace přírodních vosků a rostlinných olejů zafixuje vůni éterických olejů na dlouhou dobu a současně vytvoří jedinečnou vůni, která potěší tělo i mysl.

Tuhá vůně Santal přináší sametovou exotickou kořeněnou vůni, která se později rozvine v jemné dřevité podtóny. Díky obsahu včelího vosku a rostlinných olejů vytváří dlouhotrvající vůni.

Vůně: kořeněná, sladká

Výrobce: R. EXPO INDIA, F-30, Sector-11 , 201301, Noida, Indie , tel: 0091-120-4212115

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Santal / Natálie 30. 4. 2019 17:54

Jsem velmi mile překvapena touto nádhernou vůní. Vůně to je výrazná, sladká, příjemná, typicky santálová. Osobně mám ráda dřevité a zemité vůně a tahle mi připomíná, jak mi z Indie jednou sestra dovezla vonné tyčinky s vůní Santalu, a tohle voní přesně jako tenkrát ty tyčinky. Trochu jsem měla obavy, aby to nebyl nějaký smrad, ale jak jsem psala, vůně je to kvalitní, božská. Doporučuji všem, kteří si libují ve výrazných indických vůních :-)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?