Attitude Tuhý bronzer Oceanly - Golden 8,5 g

Attitude Tuhý bronzer Oceanly - Golden 8,5 g

Značka: Attitude
Certifikáty: PETA
Certifikát PETA
719
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás
Praha, Palác Lucerna > 3 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 2 ks / Praha, OC DBK > 2 ks / Praha, Karlín > 2 ks

Bronzer vykouzlí dojem přirozeně opálené, zářivé pleti.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Tuhý bronzer Oceanly - Golden Attitude se stane vaší tajnou zbraní pro rychlé vykouzlení dojmu přirozeně opálené, zářivé pleti. Snadno s ním lze konturovat obličej a zdůraznit vaše přednosti, zatímco se bronzer stará také o dostatek hydratace. Bronzer byl navíc vyroben s ohledem na přírodní prostředí a etické zásady, je proto plně veganský. Odstín Golden nabízí krásně zlatavou barvu, vhodnou pro univerzální použití.

Složení bronzeru je z více než 99,9 % tvořeno přírodními složkami a jeho balení navíc neobsahuje jakékoliv plasty. Základ pečujícího složení tvoří kombinace slunečnicového vosku a ricinového oleje. Slunečnicový vosk obsahuje mastné kyseliny, které poskytují pokožce hloubkovou hydrataci a pomáhá ji tak udržovat měkkou a pružnou. Vosk vytváří na pokožce tenkou vrstvu, která může chránit před vnějšími škodlivými vlivy, jako jsou znečištění a škodlivé látky v ovzduší. Ricinový olej obsahuje vysoký podíl kyseliny ricinolejové, která má protizánětlivé a antimikrobiální vlastnosti, což přispívá k zdravé pokožce. Výtažek z řas dodává pleti řadu vitamínů a antioxidantů. Poslední důležitou složkou je hydratační fytoglykogen.

Kanadská značka Attitude vyrábí své produkty z látek šetrných k lidskému zdraví i životnímu prostředí. Používá výhradně obnovitelné zdroje a veškeré používané obaly jsou recyklovatelné. Veškeré produkty, nabízené značkou Attitude, jsou hypoalergenní a pouze s čistě přírodní parfemací.

Země původu: Kanada

Výrobce: Attitude, 5605 De Gaspé, Suite 401 , Montreal, QC, H2T 2A4, CANADA, Kanada

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?