Nobilis Tilia Tužící sprej s myrhou a pivem 200 ml

Nobilis Tilia Tužící sprej s myrhou a pivem 200 ml

 • Značka: Nobilis Tilia
 • Balení: 200 ml
 • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
 • Certifikáty: CPK
 • Hodnocení:
 • Bez DPH 210 Kč

Tužící sprej pečuje o suché poškozené vlasy díky obsahu výtažků z myrhy a piva. Sprej obsahuje množství regeneračních látek, které pečují o vlasy i o samotnou vlasovou pokožku.

Náhled složení

kompletní složení
 • Výborné
 • Velmi dobré
 • Přijatelné
 • Špatné
 • Nepřijatelné

Tužící sprej Nobilis Tilia pečuje o suché poškozené vlasy díky obsahu výtažků z myrhy a piva. Sprej obsahuje množství regeneračních látek, které pečují nejenom o vlasy, ale i o samotnou vlasovou pokožku, podporují zdravý růst nových vlasů a zároveň obnovují strukturu těch stávajících.

Tužící sprej nejenom že dodává vlasům požadovaný tvar, ale také o ně pečuje díky obsahu výtažků z myrhy. Ta má skvělé antibakteriální účinky, vlasy posiluje a chrání před poškozením. V kombinaci s výtažky z piva, bohatými na množství vitaminů a dalších živin, eliminuje lámání a třepení vlasů, naopak je zpevňuje a podporuje zdravý růst. Při pravidelné aplikaci jsou vlasy posíleny, jsou odolnější vůči poškození horkým vzduchem i barvením a zároveň získávají zdravý lesk a pěstěný vzhled.

Pro dokonalou úpravu vlasů

Tužící sprej na vlasy s myrhou a pivem Nobilis Tilia je produktem mnoha tváří. Nejen, že dokáže skvěle a na dlouhou dobu zafixovat váš účes, ale zároveň o vlasy šetrně pečuje díky přírodním výtažkům. Díky praktické formě lehkého spreje je použití tohoto tužidla více než snadné, aplikace je rovnoměrná a vlasy nejsou zatížené či nepříjemně slepené.

Péče i fixace

Pečující sprej s tužícími vlastnostmi navíc vlasy nezatěžuje chemickými ingrediencemi, naopak vlasům dodává péči a potřebné živiny. Jeho použití je rychlé a může se pochlubit středně silnou fixací. V mžiku tak vytvoříte váš oblíbený účes, který díky tomuto tužícímu spreji zůstane přirozeně zafixovaný po celý den. Sprej je vhodný pro ženy i muže.

Pro silné a lesklé vlasy

Tužící sprej obsahuje výtažek z myrhy, který vlasy posiluje a činí je odolnějšími proti vnějším vlivům i tepelné úpravě. Výtažek z piva pak pomáhá vyhladit vlasové vlákno, a tím obnovuje zdravý lesk vlasů a zároveň podporuje jejich pružnost. Pivo spolu s myrhou rovněž omezuje třepení a lámání vlasů a dodává vlasům zářivý a pěstěný vzhled.

Použití: Potřebné množství spreje aplikujte rovnoměrně do délek vlasů. Vlasy poté upravte podle zvyku.

Tip: Tužící sprej můžete použít jako regenerační kúru či jako náhradu středně tužícího laku na vlasy.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Tužící sprej / Lůca 6. 11. 2014 20:33

Sprej tuží opravdu velmi dobře, ale na mé jemné vlasy není vůbec vhodný. Velmi rychle jsou umaštěné, zplihlé a nevypadají hezky.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?