Planet Pure Univerzální tekutý koncentrovaný čistič 510 ml

Planet Pure Univerzální tekutý koncentrovaný čistič 510 ml

  • Značka: Planet Pure
  • Balení: 510 ml
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Hodnocení:
  • Bez DPH 164 Kč

Univerzální koncentrovaný čistič Planet Pure s příjemnou vůní pomerančů všestranně využijete v celé domácnosti. Díky šetrnému přírodnímu složení můžete čistič použít pro ošetření všech povrchů, s výjimkou ušlechtilého dřeva.

Za pomoci univerzálního čističe uklidíte doslova celou domácnost, vyperete prádlo a vyčistíte zažrané skvrny na oblečení, koberci i sedačce. Univerzální čistič je po naředěný vhodný pro ošetření, umytí i odmaštění všech typů povrchů, jedinou výjimku tvoří ušlechtilé nelakované dřevo. Navíc, díky kvalitnímu složení nebudete zatěžovat životní prostředí. Koncentrát si při styku s vodou ihned začne rozkládat na látky přirozeně se vyskytující v přírodě.

Použití: Při praní aplikujeme 25 ml koncentrátu na 3 kg prádla. Pro odstranění skvrn naneseme 5 ml koncentrátu přímo na skvrnu. Pro čistění skla a skleněných povrchů naředíme 5 ml koncentrátu a 0,5 l vody. Při čištění toalety nalijte 3-4 ml přímo do mísy. Pro čištění všech povrchů nařeďte 10 ml se 7 litry vody.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí!

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Aniontové povrchově aktivní látky (15-30 %) , Neiontové povrchově aktivní látky (5 %) , Esenciální olej z pomerančové kůry, Parfém

Možné alergeny: Esenciální olej z pomerančové kůry, Parfém

Konzistence: tekutá

Obal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: PLANET PURE, Lochauerstr 2, 6912 Hörbranz Rakousko, tel: 43557384236, www.planetpure.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Univerzální čistič

Univerzální čistič s rozprašovačem je vhodný pro ošetření a dezinfekci všech povrchů v domácnosti, včetně lakovaného dřeva. Lehce rozpustí nečistoty a čištěný povrch spolehlivě vydezinfikuje.