Biooo Úprava obočí 1 ks

Biooo Úprava obočí 1 ks

Skladem na pobočce

Správně upravené obočí je důležitou součástí každodenního líčení. Nevíte jak a kde správně trhat či jak tvarovat? Naše vizážistka Renáta se o vás během 40 minut postará.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Správně upravené obočí je důležitým krokem, který podtrhne a dotáhne k dokonalosti každodenní líčení. Vlastně se ani nemusíte líčit, ale o obočí byste rozhodně dbát měly. Obočí totiž dokáže kompletně změnit výraz vašeho obličeje, zvýraznit vám pohled a přirozeně podtrhnout vaši krásu. Nevíte, jak a kde správně trhat či jak tvarovat? Naše vizážistka Renáta se o vás během 40 minut postará, vše vysvětlí a názorně ukáže.

Kromě klasické úpravy obočí pinzetou se můžete těšit na rady a tipy, jak správně o obočí pečovat, jak trhat a jaký způsob odstranění chloupků zvolit. Renáta vám také poradí, jak obočí přirozeně zvýraznit a doporučí vám produkty vhodné pro váš barevný typ.

Úprava obočí zahrnuje:
úprava pinzetou
zklidňující obklad

Voucher můžete uplatnit v BIOOO prodejně:

- v OD Kotva (přízemí), Náměstí Republiky 8a, Praha 1, 110 00

- v OC Šestka (1.patro), Fajtlova 1090/1, Praha 6, 161 00

- v DBK (-1. patro), Budějovická 1667/64, Praha 4, 140 00

Tip: Chcete se objednat na konkrétní den či hodinu? Zjistěte si před koupí poukazu, jestli má naše vizážistka v diáři volno a předběžně si váš termín zarezervujete. Domluvte se s Renátou na čísle +420 775 731 355 nebo přes email makeup.artist@biooo.cz

Ostatní kategorie: Dárkové poukazy

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?