Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Taoasis Vanilka, Bio Baldini 5 ml

Taoasis Vanilka, Bio Baldini 5 ml

Sladce kořeněná vůně vanilkového extraktu vás povzbudí a navodí smyslnou atmosféru. Vůně vanilky dodává energii a působí i jako silné afrodiziakum.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Vanilka BIO Baldini Taoasis vás povzbudí a navodí erotickou atmosféru. Vůně vanilky dodává energii a působí i jako silné afrodiziakum. Stimuluje produkci endorfinu, hormonu štěstí. Uklidňuje a navozuje pocity bezstarostnosti a probouzí kreativitu a hravost. Výborně působí při nervozitě, úzkosti a depresivních stavech.

Vanilka je vhodná na stárnoucí a unavenou pleť, kterou vypne, zjemní, rozjasní a doslova probudí k životu. Pár kapiček se můžete přidat třeba do svého oblíbeného pleťového krému. Vanilkový extrakt se dokonale hodí do koupelových či masážních směsí pro partnery. Jeho vůně vás naladí na smyslnou vlnu a dodá vám pocit luxusu a výjimečnosti.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Protože se jedná o drahý extrakt, je doporučený spíše jako doplněk výroby domácí kosmetiky.

Tip: Extrakt je vhodný pro výrobu domácích parfémů a kosmetiky.

Upozornění: Vanilku mohou používat těhotné ženy v polovičním ředění od ukončeného třetího měsíce gravidity (ne na více než 30 minut, s přestávkami, do menší nádržky aromalampy maximálně jednu kapku, do větší kapky 2). Do masážního oleje používejte v ředění 25 kapek éterického oleje na 100 ml rostlinného oleje. Neaplikujte na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost produktu. U dětí je možná jeho aplikace od šesti let věku.

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, nespavost a nervozita

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?