English Tea Shop Vánoční sada Ozdoby

English Tea Shop Vánoční sada Ozdoby

Vánoční sada Ozdoby obsahuje čtyři různé druhy černých a zelených čajů. Zpříjemní sváteční chvíle a zároveň ji můžete použít jako dekoraci na vánoční stromeček.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Vánoční sada Ozdoby English Tea Shop obsahuje čtyři různé druhy kvalitních černých a zelených ochucených čajů v pyramidkových sáčcích. Voňavé čaje zpříjemní sváteční chvíle strávené s rodinou a zároveň je můžete použít jako originální dekoraci na vánoční stromeček.

Sada Ozdoby obsahuje dvě variace zeleného čaje. Veselé Vánoce mají jemnou chuť zeleného čaje doplněného o pikantní skořici, zázvor, kardamom, pepř a jemnou lehce nakyslou chuť granátového jablka. Kořeněná dýně vás zahřeje kombinací skořice, zázvoru, kardamomu, hřebíčku a muškátového oříšku s vůní pomeranče.

Černý čaj je zastoupen ve směsi Pikantní anýz. Čajové lístky navíc obsahují i voňavé koření, jako je zázvor, hřebíček a anýz doplněné o osvěžující chuť máty a exotického koření masala chai. O typickou hřejivou chuť a vůni se postará Černý čaj s medem a melounem, který má sladkou, lehce pikantní chuť s tóny lékořice, skořice a hřebíčku.

Příprava: Čajovou pyramidku zalijte 0,2 litru horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 3-5 minut.

Upozornění: Čaj není vhodný pro osoby s alergií či přecitlivělostí na lékořici.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Veselé Vánoce: Zelený čaj, Skořice, Zázvor obecný, Kardamom, Hřebíček, Muškátový oříšek, Pepř černý, Příchuť granátového jablka, Příchuť citronu Kořeněná dýně: Zelený čaj, Skořice, Zázvor obecný, Kardamom, Hřebíček, Anýz, Muškátový oříšek, Pepř černý, Příchuť skořice, Příchuť melounu, Příchuť pomeranče Pikantní anýz: Černý čaj, Zázvor obecný, Hřebíček, Anýz plod, Příchuť máty, Příchuť anýzu, Příchuť masala chai Černý čaj s medem a melounem: Černý čaj, Lékořice, Skořice, Hřebíček, Příchuť medu, Příchuť melounu

Obal: papírový

Přebal: papírový

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?