Terranova Health Vitamin B12 500ug Complex 50 ks

Vitamin B12 500ug Complex (methylcobalamin)

Terranova Health Vitamin B12 500ug Complex 50 ks
Doplněk stravy

Terranova Health Vitamin B12 500ug Complex 50 ks

Vitamin B12 500ug Complex (methylcobalamin)

Značka: Terranova Health
Balení:
294
Momentálně vyprodané na e-shopu
Brno, Šilingrovo náměstí > 3 ks / Praha, Bílá Labuť > 2 ks / Praha, OC DBK > 2 ks / Praha, Palác Lucerna > 2 ks

Vitamín B12 podporuje správnou funkci nervových buněk, je nezbytný pro krvetvorbu, snižuje únavu a posiluje imunitu.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Vitamin B12 500ug Complex Terranova Health je nezbytný vitamín, který naše tělo potřebuje, ale nedokáže si ho samo vyrobit. Vitamín B12 má v lidském těle mnoho rolí. Podporuje správnou funkci nervových buněk, je potřebný pro tvorbu červených krvinek a syntézu DNA. Vitamin B12 Complex (methylcobalamin) snižuje únavu, zlepšuje paměť, posiluje imunitu a působí jako prevence srdečních onemocnění, může snížit riziko makulární degenerace a zlepšovat náladu.

Vitamín B12 se přirozeně vyskytuje pouze v živočišných produktech, proto by jej vegetariáni měli začlenit do svého jídelníčku pomocí potravinových doplňků. Nedostatek vitamínu B12 může způsobit poškození nervů, anémii, trávicí potíže, psychickou nerovnováhu a slabost. Nedostatkem B12 jsou nejvíce ohroženi vegani a vegetariáni, proto by právě v jejich stravě vitamín B12 jako doplněk stravy rozhodně neměl chybět.

Doplňky stravy Terranova Health jsou obohaceny o svůj vlastní synergický komplex rostlinných látek a potravin zvaný Magnifood. Složky Magnifood jsou rostlinné látky/potraviny, které přirozeně ve větší míře obsahují daný minerál/vitamín, který daným doplňkem stravy suplementujeme. Tím je zajištěna maximální vstřebatelnost živin lidským organismem.

Většina rostlin používaných v Magnifood komplexu je navíc zpracována lyofilizací, která má jedinečnou schopnost uchovávat aktivní rostlinné enzymy a nejvyšší možné množství vitamínů a minerálů.

BEZ PŠENICE – BEZ LEPKU – BEZ SÓJI – BEZ MLÉČNÝCH VÝROBKŮ – BEZ ŽELATINY – BEZ ŽIVOČIŠNÝCH SLOŽEK – BEZ PŘÍDAVNÝCH LÁTEK – BEZ PŘIDANÉHO CUKRU – BEZ BAREV – BEZ PŘÍCHUTĚ – BEZ KONZERVANTŮ

HLAVNÍ VÝHODY MAGNIFOOD KOMPLEX

  • má vysoký obsah přirozených vitamínů, minerálů a dalších živin
  • poskytuje synergické enzymy, které usnadňují trávicí procesy
  • poskytuje širokou škálu fytonutrientů, které napomáhají vstřebávání živin
  • pomáhá předcházet poškození buněk volnými radikály
  • chrání buňky před oxidačním stresem

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Dávkování: 1 - 2 kapsle denně spolu s jídlem.

Upozornění: Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se užívat během těhotenství nebo kojení, pokud lékař neurčí jinak. Pokud užíváte předepsané léky, poraďte se před použitím tohoto produktu s lékařem.

Britská značka Terranova Health vyrábí doplňky stravy bez obsahu želatiny, laktózy, cukru či syntetických látek jako jsou barviva a konzervanty. Většina složek je získávána pomocí lyofilizace. Jejich motto zní je „Nechte v sobě zářit přírodu".

Ostatní kategorie: Imunita

Výrobce: BIO-NATURE , Trafalgar Park, Admiral Way , BD21 3LN, Keighley, West Yorkshire, Velká Británie

Nepřekračujte doporučené denní dávkování, Ukládejte mimo dosah dětí, Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Dle současné legislativy EU je možné u doplňků stravy a potravin uvádět pouze schválená zdravotní tvrzení. Není možné uvádět podrobnější informace, které by mohly vzbudit dojem jiného prospěšného účinku - i přes to, že se právě pro tyto vlastnosti používají historicky.

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?