Prohlédněte si vaše seznamy přání
Týden plný soutěží je tu! 7 + 1 SOUTĚŽÍ o novinky z našeho sortimentu pouze tento týden.

Všechny výsledky obsahující výraz "rakytníkový olej":419 Kč
Ochranný Pěstící rakytníkový olej je vhodný pro všechny typy pleti, obzvláště pro namáhanou podrážděnou pokožku či pokožku se sklonem k vysoušení. Rakytníkový olej podporuje přirozenou látkovou výměnu.
319 Kč
Jedlý rakytníkový olej je skvělým zdrojem vitaminu C či nenasycených mastných kyselin. Pomáhá posilovat imunitu, a kromě toho je vhodný i k regeneraci popálenin a různých oděrek na kůži.
199 Kč
Rakytníkový krém na ruce je ideální pro každodenní péči o namáhanou pokožku. Rakytníkový olej za pomoci sezamového oleje a včelího vosku vyživí kůži do hloubky a ochrání ji před vysušením a poškozením.
129 Kč
Rakytník napomáhá hojení a regeneraci, zatímco slunečnicový a sezamový olej hydratují a vyživují namáhanou pokožku. Účinně napomáhá při hojení akné, ekzémů a lupénky. 
Novinka
740 Kč
olej se vám bude hodit do chladných a pochmurných dní, které naplní štěstím, sluničkem a krásnou kořeněnou vůní Vánoc.
Sleva 12 %
249 Kč   219 Kč
olej je vhodný pro péči o pokožku celého těla i obličeje a využijete jej také do koupele, k masáži či aromaterapii. Je ideální jako zklidňující péče i pro ty nejmenší.
Sleva 14 %
349 Kč   299 Kč
olej je vhodný pro péči o pokožku celého těla i obličeje a využijete jej také do koupele, k masáži či aromaterapii. Ideální pro suchou a zralou pokožku.
Sleva 12 %
249 Kč   219 Kč
olej je vhodný pro péči o pokožku celého těla i obličeje a využijete jej také do koupele, k masáži či aromaterapii. Je ideální ke zklidnění podrážděné pokožky.
249 Kč
olej zlepšuje strukturu pokožky a aktivuje její přirozené procesy. Je vhodný pro všechny typy pleti, zejména ale pro mastnou a smíšenou.
Sleva 13 %
299 Kč   259 Kč
olej je vhodný pro péči o pokožku celého těla i obličeje a využijete jej také do koupele, k masáži či aromaterapii. Ideální pro suchou a zralou pokožku.