Santé Výprodej Vlasový styling gel Natural Former 100 ml

Santé Výprodej Vlasový styling gel Natural Former 100 ml

  • Značka: Santé
  • Balení: 100 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Gel obsahuje přírodní látky, jako rostlinný cukr, rostlinnou celulózu a extrakt z řas pro zpevňující účinek a extrakt z lístku břízy a hydratační glycerin pro účinek pěstící. Decentní vuně, stabilní konzistence výrobku. S rostlinnými vonnými látkami. Bez syntetických konzervantu.certifikáty: BDIHvhodné pro: všechny typy vlasůkonzistence: gelovábarva: světle žlutábalení: plastový obalpoužití: Po um

Gel obsahuje přírodní látky, jako rostlinný cukr, rostlinnou celulózu a extrakt z řas pro zpevňující účinek a extrakt z lístku břízy a hydratační glycerin pro účinek pěstící. Decentní vuně, stabilní konzistence výrobku. S rostlinnými vonnými látkami. Bez syntetických konzervantu.

certifikáty: BDIH
vhodné pro: všechny typy vlasů
konzistence: gelová
barva: světle žlutá
balení: plastový obal

použití: Po umytí naneste na ručníkem vysušené vlasy. Nevymývá se!
INCI: Aqua, Alcohol*, Glycerin, Sorbitol, Cellulose Gum, Betula Alba Leaf Extract*, Coco Glucoside, Algin, Dehydroxanthan Gum, Citric Acid, Parfum, Cl 75120
*BIO

země původu značky: Německo
charakteristika značky: BIO kosmetika Sante je vyráběna německou firmou Logona-Kosmetik. Sante splňuje nejvyšší nároky na moderní přírodní a pokožkou dobře snášenou kosmetiku. Svědomité zacházení s rostlinnými pestícími a účinnými látkami, kombinované s nejnovějšími poznatky kosmetologie poskytuje ochranné pestící produkty pro každodenní použití. Tato kosmetikou je vhodná i pro velmi citlivou, k alergiím náchylnou pokožku. Kosmetické přípravky Sante jsou pravidelně zkoušeny dobrovolníky pod dermatologickým dohledem. Produkty Sante jsou nositelem ochranné známky Kontrolovaná přírodní kosmetika - BDIH a ECOCERT, které jsou zárukou toho, že produkty Sante jsou vyvíjeny a vyráběny s ohledem na přírodní zdroje, při výrobě jsou používány výhradně přírodní suroviny - rostlinné oleje, tuky, vosky, rostlinné výtažky a květní vody, éterické oleje a aroma, vše z kontrolovaného biologického pěstování a biologického sběru ve vybraných lokalitách.

kontakt na výrobce:
SANTE Naturkosmetik GmbH
Zur Kraeuterwiese 6
Salzhemmendorf 31020
www.sante.de

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: SANTE Naturkosmetik GmbH, Zur Kräuterwiese, 31020 Salzhemmendorf Německo, www.sante-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: