Bio-D WC čistič 750 ml

Bio-D WC čistič 750 ml

  • Bez DPH 77 Kč

Čistič toalet účinně čistí a dezinfikuje, odstraňuje vodní kámen i skvrny od rzi a zanechává celou toaletní mísu hygienicky čistou. Esenciální olej z citrusové trávy dodá příjemnou vůni.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Čistič toalet Bio-D účinně čistí a dezinfikuje, odstraňuje vodní kámen i skvrny od rzi a zanechává celou toaletní mísu hygienicky čistou. Kombinace rostlinných tenzidů společně s kyselinou citronovou a esenciálními oleji odstraňuje i odolné nečistoty a mastnotu, zanechává toaletní mísu čistou a současně provoněnou.

Koncentrovaný čistič toalet si poradí s běžnými nečistotami i odolnějšími skvrnami od vodního kamene, rzi i vápennými usazeninami. Tenzidy v  kombinaci s kyselinou citronovou spolehlivě rozpouští nečistoty a odstraňují je, aniž by došlo k poškození glazovaného povrchu. Toaletu tak snadno a bez nutnosti usilovného drhnutí vyčistíte, zatímco esenciální olej z citrusové trávy dodá příjemnou vůni.

Použití: Čistič naneste od okraje toalety a nechte alespoň 10 minut působit. Vyčistěte za pomoci kartáče a toaletu spláchněte.

Upozornění: Nepoužívejte na povrchy z umělého mramoru a pískovce. Skladujte mimo dosah dětí.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Anionic Tensides (>5 %) , Polysorbate-20, Xanthan Gum, Citric Acid, Cymbopogon Citratus Leaf Oil

Možné alergeny: Citric Acid, Cymbopogon Citratus Leaf Oil

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Složení: bez syntetické parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: The Bio-D Company Ltd, Unit 31 Bergen Way, HU7 0YQ Sutton Fields, Hull Velká Británie, tel: +44-191 418 8209, http://www.biodegradable.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Příliš octový zápach / Lenka 19. 5. 2017 12:20

Doporučovala bych spíše koupit jiný přípravek. Po použití tohoto čističe je celá koupelna velmi intenzivně až nepřirozeně cítit octem, a to po docela dlouhou dobu..

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?