Hao Pi x Biowashball, prací koule do pračky 1 ks

Hao Pi x Biowashball, prací koule do pračky 1 ks

  • Značka: Hao Pi
  • Balení: 1 ks
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Původní cena 1150 Kč. Koule se liší od napodobenin, kde se musí vyměňovat náplně. Tato koule náplně nepotřbuje.Koule, která pere bez pracích prostředků nebo jejich náplní. Hypoalergická, hygienizující, úsporná, daruje komfort a zdraví. Biowashball je složená z přírodní keramiky, ktérá je obsahem vnitřku koule. Keramické kuličky o sebe při pohybu koule v pračce narážejí, a tím vodu a prostředí okol

Původní cena 1150 Kč. Koule se liší od napodobenin, kde se musí vyměňovat náplně. Tato koule náplně nepotřbuje.

Koule, která pere bez pracích prostředků nebo jejich náplní. Hypoalergická, hygienizující, úsporná, daruje komfort a zdraví. Biowashball je složená z přírodní keramiky, ktérá je obsahem vnitřku koule. Keramické kuličky o sebe při pohybu koule v pračce narážejí, a tím vodu a prostředí okolo ionuzují. Byla vědecky vyvinutá tak, aby čistila prádlo bez použití pracích prostředků.

Snadno pere z barevného prádla pot, špínu a jemné nemastné skvrny. Pro praní bílého prádla můžete přidat do pračky bělidlo, pro praní mastných skvrn můžete aplikovat ekologický odstraňovač skvrn přímo na skvrnu a pak vyprat s koulí.

ˇUdržba: Jednou měsíčně se koule doporučuje umístit na slunce, aby se znov ü keramické kuličky nabily a opět pokračovali v ionizování. Koule vydrží přibližně 3 roky.

kontakt na výrobce:
Hao Pi Sarl
Rue de Jeu de l´Arc 15
CH-1207 Geneve
Suisse
www.biowashball.com


Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nesmysl / 24. 8. 2012 21:03

To jsou hrozný keci.....

Nesmysl / Monika 6. 3. 2013 14:14

Přidávám se ke komentáři z dne 28/8/12. Prací biokoule jsou prokazatelně nefunkční. Je o tom spousta informací na webu. Prodej a propagace tohoto produktu na vašich stránkách jen snižuje vaši důvěryhodnost. Možná by nebylo na škodu se nad tím zamyslet.

Re: Nesmysl / míša 6. 3. 2013 14:23

musím říct, že kouli mám doma, jsem alergik, a je to jediná věc, co mi nezpůsobuje žádnou reakci, ohledně účinnosti, mám odzkoušeno, že koule pere lépe, než samotná voda, není to zázrak na skvrny, ale pot a špínu a hlínu pere spolehlivě, chápu, že rozdíl není extra velký, ale já nemám jinou možnost, než prát bez ničeho nebo s koulí a s koulí je to po zkušenostech lepší, ale ať si každý udělá názor sám za sebe

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: