Bio Nutracare x Mladá pšenice Wheat-O-Power, tablety

Bio Nutracare x Mladá pšenice Wheat-O-Power, tablety

  • Značka: Bio Nutracare
  • Balení: 120 tablet, 60 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Cena po slevě 10%.Historie konzumace mladé pšenice lidmi ukazuje, že mladá pšenice je velmi výživná potravina obsahující chlorofyl, enzymy, minerály, vitamíny a proteiny napomáhající lepší imunitě, energii a zdraví. Mladá pšenice je jedním z nejbohatších přirozených zdrojů vitamínu A, celého komplexu vitamínů B, B-17, C, E a K. Navíc je mimořádně dobrým zdrojem vápníku, draslíku, železa, kyseliny

Cena po slevě 10%.

Historie konzumace mladé pšenice lidmi ukazuje, že mladá pšenice je velmi výživná potravina obsahující chlorofyl, enzymy, minerály, vitamíny a proteiny napomáhající lepší imunitě, energii a zdraví. Mladá pšenice je jedním z nejbohatších přirozených zdrojů vitamínu A, celého komplexu vitamínů B, B-17, C, E a K. Navíc je mimořádně dobrým zdrojem vápníku, draslíku, železa, kyseliny listové, hořčíku, fosforu, sodíku, síry, kobaltu, zinku, 17 aminokyselin a enzymů. Mladá pšenice obsahuje velké množství vlákniny a je bohatým zdrojem chlorofylu, "zelené krve" rostlin, která je stavebně podobná krevnímu hemoglobinu. Dnešní rušný životní styl a nedostatek živin v průmyslově zpracovaných potravinách a jídlech z rychlých občerstvení, která konzumujeme a která jsou plná konzervantů a dalších umělých přidaných látek, oslabují naše telo. Doplňování chybějících živin je nezbytnou podmínkou pro to, abychom mohli zustat zdraví.

certifikáty: NOCA
vhodné jako: doplněk výživy
konzistence: tablety
barva: zelená
balení: plastový obal

použití: Užívejte 4 tablety ráno a 3 tablety večer před spaním. Zapíjejte dostatečným množstvím vody.
složení: Bio Triticum aestivum L. škrob, uhlicitan vápenatý, arabská guma, natrium-benzoát, magnesium-stearát

země původu značky: Indie
charakteristika značky: Společnost Bio Nutracare společně s Indoeuro trade link byla založena v červenci 2009 a zajišťuje obchod mezi EU a Indií. Bio Nutracare nabízí přírodní bylinnou léčbu s prevencí před jakýmikoli vedlejšími účinky. Na základě poznávání přírody, Ayurvédy, jógy a ostatních oblastí celostní medicíny lze u oslabeného jedince s příznaky onemocnění změnit jak výživu, zvyklosti, ale i celý životní styl k lepšímu. Tato změna napomáhá k bezpečnému uzdravení. Proto společnost Bio Nutracare vyrábí z nejlepších světových zdrojů účinné bylinné doplňky výživy a zároveň podporuje zásady trvale udržitelného rozvoje. V nabídce značky je Mladá pšenice, Mladý ječmen a Alfalfa.

kontakt na výrobce:
Bio Nutracare
Indo Euro Trade Link s.r.o.
Bruselska 297/6,
Praha 2, 120 00,
Czech Republic
www.bionutracare.com

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Bio Nutracare Indo Euro Trade Link s.r.o., Bruselská 297/6,, 120 00 Praha 2 Česká republika, www.bionutracare.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: