La Chévre x Mléko po opalování, Solaire 200 g

La Chévre x Mléko po opalování, Solaire 200 g

  • Značka: La Chévre
  • Balení: 200 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Mléko zintenzivňuje opálení až o 60% už po první aplikaci! Prodlužuje přirozené opálení až o 3 týdny. Zklidňuje pokožku po opalování, zlepšuje její hydrataci, dodává ji saténový vzhled a zvyšuje Vaši krásu! certifikáty: vhodné pro: všechny typy pletikonzistence: lehká krémovábarva: bílábalení: plastový obal, papírový přebalproduktová řada: SOLAIRE* účinná ochrana při opalování i péče o pokožku po

Mléko zintenzivňuje opálení až o 60% už po první aplikaci! Prodlužuje přirozené opálení až o 3 týdny. Zklidňuje pokožku po opalování, zlepšuje její hydrataci, dodává ji saténový vzhled a zvyšuje Vaši krásu!

certifikáty:
vhodné pro: všechny typy pleti
konzistence: lehká krémová
barva: bílá
balení: plastový obal, papírový přebal

produktová řada: SOLAIRE
* účinná ochrana při opalování i péče o pokožku po opalování
* chrání pokožku před nepříznivými vlivy slunečního záření a zároveň napomáhá prodloužení efektu opálení
* výrobky této řady získaly BIO certifikát pro svůj více než 80% podíl bio/organických složek

použití: Aplikujte po opalování v tenké vrstvě na obličej a celé tělo nebo lokálně na specifické partie těla (ramena, prsa atd.), které se rychleji opalují. Používejte alespoň po dobu 7 dnů.
složení: Aqua, Panthenol, Isopropyl Palmitate, Glycerin, Oxidated Corn Glycerides, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Laminaria Ochroleuca, Camellia Sinensis Extract, Prunus Dulcis, Persea Gratissima Oil, Papaver Rhoeas Extract, Goat Butter, Hamammelis Virginiana extract, Shea Butter, Carrot Oil, Tocopheryl Acetate, Boswelia Serrata Gum and Dipropylene Glycol, Allantoin, Retinyl Palmitate, Lonicera Japonica Extract, Lonicera Caprifolium Extract, Isopropyl Myristate, Cetl Alcohol, Lactic Acid, Bisabolol, Inositol, Tocopherol, Parfum

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Kosmetické přípravky značky La Chevre obsahují komplex tvořený syrovátkou, máslem nebo tvarohem z kozího mléka. Jedinečný biologický systém obsahuje přírodní antioxidanty, hydratuje pokožku, chrání ji před škodlivými vlivy životního prostředí a zpomaluje její stárnutí.
Kosmetika La Chevre bývala spojována s firmou orientovanou na chov koz a výrobu produktů z kozího mléka. To však patří minulosti. Dnes produkuje tato firma, česká společnost Kosmetika Capri, pouze kosmetiku. Před více než deseti lety, v roce 1995, dalo třináct odborníků z oblasti zemědělství hlavy dohromady a rozhodli se, že na Dobříšsku vybudují velkou, prosperující kozí farmu. Představovali si, že budou chovat kozy a vyrábět z jejich mléka sýr a také kosmetiku. Tuto představu dokázali realizovat jeden rok, déle jim to bohužel nedovolila situace v zemědělství, která byla (a je) z hlediska ekonomiky podstatně složitější než v jakémkoliv jiném oboru. Firma nezvládla financovat tak širokou výrobní základnu ani pořádnou reklamu, kterou kosmetické produkty bezesporu potřebují. Všechno dohromady zkrátka nešlo. Po roce tedy firma ukončila zemědělskou výrobu a ve spolupráci se specialisty v oblasti vývoje kosmetiky se zaměřila pouze na výrobu kosmetiky.
Potřebné produkty, sušenou syrovátku, tuk a tvaroh z kozího mléka přitom nakupuje od českých, slovenských i holandských dodavatelů. Protože výroba přípravků značky La Chevre vychází z přírodních zdrojů, kterými jsou především produkty z kozího mléka, a z vědomostí i zkušeností našich předků, nemá tato kosmetika v Evropě více méně konkurenci.
Proč právě kozí mléko? Protože obsahuje účinné látky známé jako ceramidy, lipozomy, koenzym Q10 a AHA kyseliny, minerální látky (vápník, fosfor, hořčík a draslík) i vitaminy skupiny B a vitamin A. Ve své základní formě však není kozí mléko tak účinné, jako když se rozdělí na syrovátku, tuk a tvaroh. Pro kosmetické účely jsou vhodné především dvě složky kozího mléka, a sice syrovátka a tuk. Bílkovinná část syrovátky podporuje hydrataci pokožky a zabraňuje jejímu vysušování. AHA kyseliny se zase podílejí na prokrvení kůže, regulaci její látkové výměny a obnovy horní vrstvy, aktivují její regenerační procesy. Tuk z kozího mléka je ideálním transportním prostředkem živin do hlubokých vrstev pokožky. Kromě toho pleť dokonale zvláčňuje a chrání před nepříznivými vlivy prostředí.

kontakt na výrobce:
Kosmetika Capri s.r.o.
Čím 97
262 03 Nový Knín
www.lachevre.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: