Black Friday: mega slevy 50 - 90 %! Ale pozor, platí pouze od pátku 27. do pondělí 30. 11.!

Chaudhary Biosys Ylang ylang 10 ml

Chaudhary Biosys Ylang ylang 10 ml

Uložit na seznam přání
Uložit na seznam přání
99
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Esenciální olej Ylang Ylang je tradičním afrodiziakem, působí proti stresu a úzkosti, celkově uklidňuje organismus. Při kosmetickém použití se hodí především pro suchou a zralou pleť.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(4)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Esenciální olej Ylang Ylang je tradičním afrodiziakem, působí proti stresu a úzkosti, celkově uklidňuje organismus. Jeho vonné aromaterapeutické účinky využijete při nespavosti a nervozitě. Při kosmetickém použití se hodí především pro suchou a zralou pleť, které revitalizuje, ale také pro mastnou pokožku, protože příznivě působí na nadměrnou tvorbu kožního mazu.

Olej Ylang Ylang patří mezi tradiční oleje pro aromaterapii i péči o pleť. Má intenzivní sladce květinovou vůni, která dodává energii a duševní klid. V aromaterapii je tento olej používán pro zklidnění stresu, harmonizaci těla i duše, má i afrodiziakální účinky.

Esenciální olej Ylang Ylang je velmi vhodný i pro péči o pokožku. Stačí několik kapek přimíchat do oblíbeného rostlinného oleje, taková směs poté blahodárně působí na suchou i problematickou pleť, reguluje nadměrnou produkci kožního mazu a pomáhá léčit akné.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný při nízkém krevním tlaku a pro děti do 6 let věku. U starších dětí pak dávkujte max. 2 kapky. Olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, mastná pleť, nespavost a nervozita, snížení krevního tlaku, stres a úzkost, suchá pleť, zralá pleť

Výrobce: Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd., Khumaltar-15 , P. O. Box 8975 EPC 1352, Lalitpur, Nepál

Z blogu (4)

Aromaterapie: lexikon vůní pro fyzickou i duševní pohodu

Esenciální oleje v péči o pleť

Éterické oleje pro zkvalitnění a utužení partnerského vztahu

Harmonizace aromaterapií: První čakra (kořenová)

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Oblíbená vůně / Maria 1. 4. 2020 22:11

Krásné voní ????

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: