Nobilis Tilia Zimní večer 10 ml

Nobilis Tilia Zimní večer 10 ml

Směs éterických olejů Zimní večer vás potěší svou teplou kořeněnou vůní a zpříjemní vám dlouhé zimní i podzimní večery. Jemná vůně povzbudí, příjemně naladí a navodí pohodovou atmosféru.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Směs éterických olejů Nobilis Tilia Zimní večer vás potěší svou teplou kořeněnou vůní a zpříjemní vám dlouhé zimní i podzimní večery. Jemná vůně vás povzbudí, příjemně naladí, navodí pohodovou atmosféru a prozáří domov.

Vůně koření a citrusových plodů lehce a nevtíravě provoní celou domácnost, dodá vám pocit pohody a klidu a pomůže vám zpříjemnit zimní večery. Tato kompozice z čistých éterických olejů působí velice zklidňujícím dojmem a prohlubuje okamžiky odpočinku. 

Aroma omamně sladké vanilky a jiskrného pomeranče se mísí se známou hřejivou vůní svařeného vína a vyvolává tu pravou zimní atmosféru. Mimo jiné má tato směs také příznivý vliv na trávicí systém a podporuje zažívání.

Zahřejte se

Směs éterických olejů Zimní večer je jako stvořená do chladného počasí. Hřejivá vůně kořeněných vonných esencí prozáří dlouhé zimní večery a pomůže vám se zahřát. Krásně provoní váš domov a vytvoří pohodovou rodinnou atmosféru. Vůně působí velmi útulně a zpříjemní vám chvíle relaxace se šálkem vašeho oblíbeného čaje či kávy.

Pro útulný a příjemně provoněný domov

Směs přírodních éterických olejů s typickou zimní jemně kořeněnou vůní provoní vaši domácnost, skvěle neutralizuje pachy a přinese vám chvíli pohody, kdy snadno zapomenete na starosti všedního dne. Přináší skutečné uvolnění a jemné citrusové tóny dodají potřebnou energii a zbystří vaši mysl. Jednotlivé vůně jsou zkombinovány tak, aby se vzájemně dokonale doplňovaly a daly vyniknout jedna druhé.

Přírodní vůně

 Ve směsi nenajdete žádné přidané syntetické ingredience, pouze harmonicky sestavenou variaci čistých éterických olejů. Éterické oleje na rozdíl od syntetických vůní provoní vaši domácnost během chvilky a na dlouhou dobu. Jiskrný pomeranč v kombinaci se sladkou vanilkou vytvářejí vpravdě relaxační kombinaci, která vás příjemně naladí.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do aromalampy či difuzéru a nechte odpařovat v otevřeném prostoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 5 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?