Martina Gebhardt Zklidňující mléko po opalování, Summer Time 150 ml

Martina Gebhardt Zklidňující mléko po opalování, Summer Time 150 ml

  • Bez DPH 418 Kč

Zklidňující mléko je skvělým společníkem pro ošetření pokožky obličeje i těla po pobytu na sluníčku. Pleť zklidňuje, mírní příznaky podráždění a současně zvýrazňuje a podporuje opálení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Zklidňující mléko po opalování Martina Gebhardt Summer Time je skvělým společníkem pro ošetření pokožky obličeje i celého těla po pobytu na sluníčku. Mléko o pokožku intenzivně pečuje díky kombinaci rostlinných olejů, másel a bylinných extraktů, které pleť zklidňují, mírní příznaky podráždění a současně zvýrazňují a podporují opálení.

Zklidňující mléko harmonizuje pokožku po opalování i dlouhodobějším pobytu na přímém sluníčku. Mírní podráždění, svědění i pnutí kůže, mírní i příznaky sluneční alergie. Skvělé zklidňující účinky má kombinace výtažků z Aloe vera a třezalky, působí protizánětlivě a účinně ulevuje od nepříjemných pocitů horké pokožky.

O účinnou výživu a ochranu pleti se postará spojení olivového, tungovníkového a rakytníkového oleje společně s bambuckým a kakaovým máslem, které pleť zvláčňují a zanechávají ji zdravou. Chrání před dehydratací i podrážděním, navíc obsahují nízký přirozený UV faktor. Zklidňující mléko se postará o harmonizaci pleti po opalování a současně dodá pokožce zdravý vzhled.

Použití: Malé množství mléka aplikujte na pokožku obličeje i celého těla a lehce rozetřete. Používejte nejlépe po opalování či pobytu na přímém slunci.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Bezchybné ! / Michaela 17. 11. 2017 17:59

Za mě nejlepší mléko po opalování na obličej, pleť je po něm zklidněná a krásně vláčná. Opaluju se sice bez problémů, ale vzhledem k vyššímu věku potřebuju pomocníka, aby sluníčko nenapáchalo víc škody než užitku.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?