CareMedica

Značka CareMedica byla vytvořena v naprostém souladu s přírodou. Jedná se o luxusní houbovou kosmetiku, která pečuje o vaši přirozenou krásu. Chceme-li být zdraví a vitální, měli bychom žít v harmonii a udržovat tuto křehkou rovnováhu Yin a Yangu. Každý extrém či jednostranné chování tuto rovnováhu narušuje. A to se projevuje nejen v kondici vnitřních orgánů a fyziologických procesů našeho těla, ale i ve stavu a kvalitě pokožky a vlasů.


Kosmetika CareMedica je koncipována tak, aby tuto rovnováhu pomáhala udržovat. Tato přírodní kosmetika vás potěší svojí jednoduchostí, čistotou a kvalitou složení. Filozofie CareMedica je jednoduchá. Ve firmě respektují jeden druhého a se stejným respektem přistupují i k přírodě.  Proto pro výrobu kosmetiky CareMedica vybrali jen takové suroviny, které jsou šetrné k přírodě a které si vaše pokožka zamiluje. Nejkvalitnější výtažky z bylin, extrakty z vitálních hub a aktivní přírodní ingredience. 

Hlavní složky kosmetiky CareMedica:

Reishi nebo též „houbu dlouhověkosti“. Z pohledu čínské medicíny podporuje naši obrannou energii a vitalitu. V kosmetice podporuje výživu a hydrataci pokožky, růst a regeneraci vlasů. Má výrazné anti-aging účinky.
Maitake - houbu, která je známá svými pozitivními účinky na metabolismus člověka. Stejně tak podporuje i metabolismus kožních buněk, čímž zlepšuje stav pleti a eliminuje vznik možných zánětů v pokožce.
Shiitake - houbu známou svými schopnostmi obnovovat obrannou energii Wei Qi, čímž přeneseně podporuje i zdravý stav pokožky, zklidňuje její podráždění a regeneruje vlasové kořínky.
Cordyceps - houbu, která je ze všech vitálních hub největším „dobíječem“ energie. Z pohledu čínské medicíny posiluje ledviny a plíce. V kosmetice se užívá pro své schopnosti udržovat pleť hebkou, rozjasňovat ji a bránit vzniku vrásek. Má anti-aging účinky.
Rdesno mnohokvěté - bylinu, která podle čínské medicíny vyživuje krev a esenci ledvin a jater, a tím podporuje zdravý růst a kvalitu vlasů.
Kozinec blanitý - bylinu, která podle čínské medicíny výrazně stimuluje celkovou energii, působí proti volným radikálům a chrání pokožku.
Ženšen pravý, který je považován za nejsilnější adaptogen (rostlinný produkt zvyšující schopnost organismu lépe se adaptovat na měnící se vnější podmínky). Zvyšuje odolnost organismu v náročném období, podporuje imunitní systém, snižuje únavu a dodává energii. V kosmetice pomáhá vlasům dodávat hydrataci a lesk.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Typ pleti
Cena
-
Novinka
290 Kč
s houbou reishi a rdesnem mnohokvětým vlasy vyživuje a podporuje růst, kokosový olej regeneruje a hydratuje. Je vhodný pro všechny typy vlasů.
Novinka
290 Kč
s vitální houbou reishi a rdesnem mnohokvětým podporují růst vlasů a vyživují je od kořínků. Šampon je vhodný pro všechny typy vlasů.
Novinka
290 Kč
s houbou reishi a cordyceps a arganovým olejem dodává vlasům intenzivní hydrataci, výživu a lesk. Je vhodná pro všechny typy vlasů, zejména pro oslabené.
Novinka
890 Kč
s houbou reishi a maitake pro normální až smíšenou pleť hloubkově regeneruje a má anti-agingové vlastnosti. Síla vitálních hub navrátí pleti rovnováhu. 
Novinka
990 Kč
s výtažky z hub reishi a shiitake viditelně zlepšují texturu pleti a mají anti-agingové účinky. Je vhodné pro všechny typy pokožky.
Novinka
290 Kč
s výtažky z hub reishi a shiitake dokonale čistí, zklidňuje, osvěžuje a tonizuje pokožku. Je vhodná pro všechny typy pleti.