Casa Organica

Za značkou CASA ORGANICA stojí česko-slovenská společnost TIERRA VERDE. Nabízí textil pro domácnost z přírodních materiálů, jejichž pěstování a zpracování je maximálně šetrné k životnímu prostředí.

Bio bavlněné osušky, ručníky, povlečení a prostěradla na rozdíl od konvenční bavlny neobsahují chemické látky a jsou proto vhodné pro alergiky, ekzematiky i malé děti. Nejen příznivce zero waste potěší biobavlněné pytlíky na domácí výrobu rostlinného mléka nebo tašky a sáčky na potraviny, které báječně nahradí jednorázové igelitové pytlíky a další obaly.

Cena
Filtrovat produkty
Složení
Cena
-
229 Kč
Měkký ručník z biobavlny má vynikající savé vlastnosti a je bezproblémově snášen citlivou či alergickou pokožkou. Výborně se hodí i k utírání obličeje.
109 Kč
Menší utěrka ze směsi bambusové viskózy a biobavlny má hebký povrch a vynikající savé vlastnosti. Hodí se k udržování celé domácnosti.
185 Kč
Síťovka z biobavlny je praktickým doplňkem pro váš nákup. Díky hustším okům ji využijete i na denní nošení.  
79 Kč
Praktický síťový sáček z biobavlny na uchování ovoce a zeleniny. Hodí se k samotnému nákupu, ale i k následnému skladování.
249 Kč
Utěrka s rozměrem 63 x 63 cm ze směsi bambusové viskózy a biobavlny má hebký povrch a vynikající savé vlastnosti. Hodí se k udržování celé domácnosti.
Výprodej
345 Kč
Utěrky ze směsi bambusové viskózy a biobavlny mají hebký povrch a vynikající savé vlastnosti. Hodí se k udržování celé domácnosti.
89 Kč
Síťovinový sáček v rozměrech 38 × 30 centimetrů je vhodný k nákupu i skladování potravin, zejména ovoce a zeleniny. Unese několik kilogramů, je prodyšný a snadno ho vyperete v pračce.
229 Kč
Uvedená fotografie je pouze ilustrativní. Měkký ručník z biobavlny má vynikající savé vlastnosti a je bezproblémově snášen citlivou či alergickou pokožkou. Výborně se hodí i k utírání obličeje.
229 Kč
Měkký ručník z biobavlny má vynikající savé vlastnosti a je bezproblémově snášen citlivou či alergickou pokožkou. Výborně se hodí i k utírání obličeje.
159 Kč
Utěrka s rozměrem 47 x 47 cm ze směsi bambusové viskózy a biobavlny má hebký povrch a vynikající savé vlastnosti. Hodí se k udržování celé domácnosti.