EasyBody

Česká značka EasyBody nabízí hořčík v naprosto unikátní transdermální podobě. Všechny jejich výrobky jsou určeny k vnějšímu použití. Pokožka je největší orgán našeho těla a má velice dobrou schopnost vstřebávat magnésium. Díky tomu je vnější užívání hořčíku velice efektivním způsobem, jak tělu dodat tento velice důležitý minerál.

Hořčík neboli magnésium je pro naše tělo naprosto nezbytný, protože by bez něj většina fyziologických procesů vůbec nemohla probíhat. Zodpovídá za správnou funkci svalů, podporuje činnost nervové soustavy, dodává energii a podporuje schopnost těla vstřebávat a využívat vápník. Nedostatek hořčíku se často projevuje svalovými křečemi, bolestmi hlavy, zvýšenou únavou a dokonce i depresemi.

Cena
Filtrovat produkty
Složení
Cena
-
368 Kč
Magnéziový olej ve spreji Sensi je skvělým způsobem, jak tělu dodat chybějící hořčík. Díky jemnému složení je vhodný i pro citlivou pleť. Hořčík je vhodným doplňkem při psychickém i fyzickém vypětí.
Sleva 19 %
368 Kč   299 Kč
Magnéziový olej ve spreji Sport je skvělým způsobem, jak tělu dodat chybějící hořčík a současně jej povzbudit před a po sportovním výkonu. Hořčík je vhodným doplňkem při psychickém i fyzickém vypětí.
548 Kč
Magnéziový olej Original je skvělým způsobem, jak tělu dodat chybějící hořčík. Hořčík dodaný transdermálně dokáže tělo přirozeně a efektivně využít.
Sleva 19 %
368 Kč   299 Kč
Magnéziový olej ve spreji Flexi je skvělým způsobem, jak tělu dodat chybějící hořčík a současně podpořit optimální stav kloubů. Hořčík je vhodným doplňkem při psychickém i fyzickém vypětí.