Prohlédněte si vaše seznamy přání
BiOOO dny dopravy zdarma

Epigemic

Epigemic je řada produktů společnosti Blue step spol. s r.o., které komplexně pečují o zdraví lidského těla. Tyto doplňky stravy v sobě spojují moudrost a tradice pradávných kultur spolu s nejnovějšími medicínskými a vědeckými poznatky. Výrobu produktů předchází pečlivý výběr surovin, které představují to nejlepší z látek přírodního živočišného i rostlinného původu.

V nabídce doplňků stravy z řady Epigemic tak můžete najít jak vitaminy a další pro naše tělo potřebné mikroživiny, tak i různé bylinné a rostlinné výtažky. Produkty působí synergicky s fyziologickými procesy našeho těla a zvyšují jeho fyzickou i psychickou odolnost.

Filtrovat produkty
470 Kč
Extrakt ze zeleného čaje podporuje ochranu buněk před oxidačním stresem, pomáhá udržet normální tělesnou hmotnost i hladinu cholesterolu a hraje roli při udržení optimální paměti i soustředění.
310 Kč
Kůra a pryskyřice kadidlovníku má příznivý vliv na stav kloubů nebo činnost trávicího ústrojí. Zároveň působí příznivě na reprodukční systém.
340 Kč
Vitamin D3 je živočišnou formou vitaminu D, který hraje roli při udržení optimálního stavu kostí, zubů a svalů, ale také podporuje vstřebávání vápníku nebo fosforu.
390 Kč
Vitamin K2 z rostlinného zdroje představuje optimálně vstřebatelnou formu tohoto vitaminu a udržuje normální stav kloubů a zubů.
Novinka
370 Kč
Doplněk stravy obsahuje extrakt z granátového jablka. Vyniká obsahem vitaminů a minerálů a má i řadu dalších pozitivních účinků na organismus.
290 Kč
Kurperin obsahuje kombinaci kurkumy a pepře. Kurkuma nejenže působí příznivě na játra či žaludek, ale také spolu s pepřem pozitivně ovlivňuje krevní oběh.
Novinka
470 Kč
Doplněk stravy OPC obsahuje extrakt ze semen červených hroznů. Ty jsou známy svými pozitivními účinky na organismus. 
490 Kč
Kombinace extraktu z hroznových slupek a křídlatky japonské je bohatým zdrojem vitaminů, ale také resveratrolu.
Novinka
390 Kč
Astaxantin je červené barvivo ze skupiny karotenoidů, které patří mezi nejsilnější přírodní antioxidanty.
Novinka
340 Kč
Butyrát je mastná kyselina s krátkým řetězcem, která se přirozeně vyskytuje v těle coby produkt některých střevních bakterií. V organismu má řadu důležitých funkcí.
Novinka
490 Kč
Kvercentin patří do skupiny flavonoidů, což jsou rostlinné látky vyznačující se zejména výraznými antioxidačními účinky. Velice vhodný je zejména pro osoby vystavené vysoké fyzické nebo duševní zátěži. 
Novinka
430 Kč
Rosmarinic acid obsahuje kyselinu rozmarýnovou, jednu z nejdůležitějších účinných složek rozmarýnu lékařského. Tato rostlina se po staletí využívá jako koření, celkové tonikum s posilujícími účinky na organismus.
Novinka
390 Kč
Zázvor patří mezi nejoblíbenější druhy koření. Klasická fytoterapie a tradiční čínská medicína ho však zároveň využívají i k léčbě mnoha zdravotních potíží, zejména nachlazení, virových či bakteriálních infekcí.
Novinka
290 Kč
Směs obsahuje čekanku, která je doplněna jemně mletým výběrovým BIO zázvorem, který představuje jednu ze základních léčivých substancí tradiční čínské medicíny.  
Novinka
370 Kč
Genistein je látka ze skupiny fytoestrogenů, tj. podobá se ženskému pohlavnímu hormonu estrogenu. Pomůže vám zvládnout nepříjemné příznaky období menopauzy, podpoří vaši vitalitu a pomůže udržet v kondici vaše kosti a
Novinka
320 Kč
Omega 3 obsahuje vysoce kvalitní omega-3 nenasycené mastné kyseliny získávané z volně žijících mořských ryb. Vyznačují se rozsáhlými pozitivními účinky na lidský organismus.