Ere Perez

Australská značka Ere Perez, která nese jméno své zakladatelky, vznikla v roce 2004. Své kořeny zapustila v Sydney, kam se Ere přestěhovala ze svého rodného Mexika. Nejenom smysl k přirozené ženské kráse, ale také láska a respekt k přírodě ji inspirovala k založení své vlastní značky. Ve svých začátcích vsadila na dnes již ikonickou řasenku s obsahem mandlového oleje, která ji otevřela dveře do světa přírodní dekorativní kosmetiky.

Ere Perez vybírá do svých produktů pouze kvalitní přírodní suroviny s úctou k životnímu prostředí. Minerální pigmenty, rostlinné oleje a extrakty v kombinaci s antioxidanty a vitaminy zaručují, že dekorativka Ere Perez vás nejenom zkrášlí, ale také vám poskytne potřebnou péči. Barevné pigmenty jsou kombinovány tak, aby seděly několika tónům pleti a to i v různých ročních obdobích. Vybírat můžete z výživných ovesných make-upů, olivových a kakaových rtěnek, tvářenek, kukuřičného pudru a také řasenek. Nezapomeňte také ochutnat produktovou řadu zaměřenou na obličejovou péči v podobě víceúčelové pleťové marmelády či výživného smoothiečka. 

Produkty Ere Perez jsou velice lehképleť nezaťežují a neucpávají. Kosmetika Ere Perez není testována na zvířatech, neobsahuje syntetické parfémy a barviva, parabeny, minerální oleje, nanočástice, BHT a BHA a další škodlivé chemické látky.

Značka Ere Perez se může pyšnit certifikáty Cruelty Free, Vegan, Non GMO, WE SUPPORT a NO CO2.

 

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Typ pleti
Cena
-
899 Kč
Lehký veganský make-up na bázi vody dodá pokožce sjednocený matný vzhled. Je obohacený o hyaluronát a extrakt z quinoy, který zvyšuje pružnost pokožky a působí proti vzniku zánětlivých ložisek.
929 Kč
Veganský make-up s ovesným mlékem má lehkou nemastnou konzistenci, který vám poskytne dlouhotrvající přirozený vzhled a hydrataci. Je vhodný pro světlejší tóny pleti.
929 Kč
Veganský make-up s ovesným mlékem má lehkou nemastnou konzistenci, který vám poskytne dlouhotrvající přirozený vzhled a hydrataci. Je vhodný pro světlé až porcelánové typy pleti.
929 Kč
Veganský make-up s ovesným mlékem má lehkou nemastnou konzistenci, který vám poskytne dlouhotrvající přirozený vzhled a hydrataci. Je vhodný pro středně světlé tóny pleti.
799 Kč
Vanilkový rozjasňovač s krémovou texturou sedí všem barevným tónům pleti. Naneste jednoduše pomocí prstů a zdůrazněte vaše přirozené rysy jemnými pigmenty s lehkým stříbrným leskem.
799 Kč
Marmeláda do batohu, do kabelky, do kufru...hodí se vždy a všude! Veganská regenerační marmeláda si poradí s oděrkami, suchou kůží, popraskanými rty, jizvičkami, boláky či modřinami. Jeden kelímek na všechno.
699 Kč
Multifunkční štětec z veganských štětin je nejlepší k nanášení tekutých a krémových produktů, jako jsou make-upy, tvářenky či rozjasňovače.
959 Kč
Lehký pudrový make-up vyrovnává tón pleti a skvěle odráží světlo. Díky měsíčkovému extraktu jej ocení i citlivější pokožka. Odstín je vhodný pro střední až tmavší tóny pleti.
959 Kč
Lehký pudrový make-up vyrovnává tón pleti a skvěle odráží světlo. Díky měsíčkovému extraktu jej ocení i citlivější pokožka. Odstín je vhodný pro světlější tóny pleti.
899 Kč
Lehký veganský make-up na bázi vody dodá pokožce sjednocený matný vzhled. Je obohacený o hyaluronát a extrakt z quinoy, který zvyšuje pružnost pokožky a působí proti vzniku zánětlivých ložisek.
929 Kč
Veganský make-up s ovesným mlékem má lehkou nemastnou konzistenci, který vám poskytne dlouhotrvající přirozený vzhled a hydrataci. Je vhodný pro střední až tmavší tóny pleti.
929 Kč
Krémový korektor pro perfektní zakrytí všech nedokonalostí vaší pleti. Skvěle maskuje zarudnutí či tmavé kruhy pod očima. Výživné složení má zároveň protizánětlivé a hojivé vlastnosti.