Ere Perez

Australská značka Ere Perez, která nese jméno své zakladatelky, vznikla v roce 2004. Své kořeny zapustila v Sydney, kam se Ere přestěhovala ze svého rodného Mexika. Nejenom smysl k přirozené ženské kráse, ale také láska a respekt k přírodě ji inspirovala k založení své vlastní značky. Ve svých začátcích vsadila na dnes již ikonickou řasenku s obsahem mandlového oleje, která ji otevřela dveře do světa přírodní dekorativní kosmetiky.

Ere Perez vybírá do svých produktů pouze kvalitní přírodní suroviny s úctou k životnímu prostředí. Minerální pigmenty, rostlinné oleje a extrakty v kombinaci s antioxidanty a vitaminy zaručují, že dekorativka Ere Perez vás nejenom zkrášlí, ale také vám poskytne potřebnou péči. Barevné pigmenty jsou kombinovány tak, aby seděly několika tónům pleti a to i v různých ročních obdobích. Vybírat můžete z výživných ovesných make-upů, olivových a kakaových rtěnek, tvářenek, kukuřičného pudru a také řasenek. Nezapomeňte také ochutnat produktovou řadu zaměřenou na obličejovou péči v podobě víceúčelové pleťové marmelády či výživného smoothiečka. 

Produkty Ere Perez jsou velice lehképleť nezaťežují a neucpávají. Kosmetika Ere Perez není testována na zvířatech, neobsahuje syntetické parfémy a barviva, parabeny, minerální oleje, nanočástice, BHT a BHA a další škodlivé chemické látky.

Značka Ere Perez se může pyšnit certifikáty Cruelty Free, Vegan, Non GMO, WE SUPPORT a NO CO2.

 

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Typ pleti
Cena
-
469 Kč
Kleštičky pro maximální natočení řas mají speciální proužek z hypoalergenního kaučuku. Jsou navrženy tak, aby řasy nelámaly ani netahaly.
929 Kč
Veganský make-up s ovesným mlékem má lehkou nemastnou konzistenci, který vám poskytne dlouhotrvající přirozený vzhled a hydrataci. Je vhodný pro světlejší tóny pleti.
929 Kč
Veganský make-up s ovesným mlékem má lehkou nemastnou konzistenci, který vám poskytne dlouhotrvající přirozený vzhled a hydrataci. Je vhodný pro světlé až porcelánové typy pleti.
929 Kč
Veganský make-up s ovesným mlékem má lehkou nemastnou konzistenci, který vám poskytne dlouhotrvající přirozený vzhled a hydrataci. Je vhodný pro středně světlé tóny pleti.
839 Kč
Transparentní kukuřičný pudr absorbuje z pleti veškerou mastnotu a navíc perfektně zafixuje váš make-up. Jemné pigmenty jsou vhodné pro všechny tóny pleti.
Výprodej
799 Kč
Marmeláda do batohu, do kabelky, do kufru...hodí se vždy a všude! Veganská regenerační marmeláda si poradí s oděrkami, suchou kůží, popraskanými rty, jizvičkami, boláky či modřinami. Jeden kelímek na všechno.
799 Kč
Vanilkový rozjasňovač s krémovou texturou sedí všem barevným tónům pleti. Naneste jednoduše pomocí prstů a zdůrazněte vaše přirozené rysy jemnými pigmenty s lehkým stříbrným leskem.
659 Kč
Veganský mangový lesk na rty poskytne nejen úžasný lesk, ale také hloubkovou hydrataci a ochranu. Můžete jej nosit samostatně nebo přes vaší oblíbenou rtěnku pro zvětšení objemu rtů.