Flora Natura

Francouzská značka Flora Natura se zabývá výrobou pokrokových a hlavně přírodních doplňků stravy na imunitu, na podporu trávení i na hubnutí. Všechny produkty jsou v bio kvalitě s vysokým obsahem účinných látek 2000 mg na 1 dávku. Flora Natura je již přes 10 let členem asociace Nature et Progrès, která dbá na ekologičnost a etičnost celé výroby. Flora Natura spolupracuje a podporuje lokální dodavatele bylinek, díky čemuž minimalizuje svou uhlíkovou stopu. Zaměstnává zkušené naturopaty a obnovuje stoleté funkční receptury. Všechny suroviny na jejich výrobu pochází z ekologického zemědělství.

Flora Natura je 100% přírodní, doplňky stravy neobsahují žádné konzervanty, barviva ani zbytečná aditiva.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Cena
-
799 Kč
Komplex imunita je doplněk stravy, který obsahuje směs bylinek, medu a mateří kašičky z kontrolovaného ekologického zemědělství.
539 Kč
Březová šťáva je míza, kterou severské země na jaře sbírají jakožto první vzpruhu. Je skvělým antioxidantem, přispívá také k normální funkci močových cest, normálnímu trávení a detoxikaci.
489 Kč
Doplněk stravy ve formě ampulek obsahuje echinaceu, která přispívá k přirozené obranyschopnosti a normální funkci močových cest.