Gepa

Německá společnost Gepa je v současnosti jednou z nejznámějších organizací v oblasti Fair Trade a v celosvětovém měřítku je, co se týče obratu, největším dovozcem a distributorem Fair Trade certifikovaných výrobků.

Byla založena před více než třiceti lety a začínala jako malá rodinná firma, kterou dál posouvalo spíš nadšení vlastních zaměstnanců než zájem spotřebitelů. Vášeň pro kvalitní suroviny a nadšení pro dokonalé konečné výrobky značce ovšem získávalo stále více zákazníků, a postupem času se tak značka rozrostla v mezinárodně uznávanou společnost a funguje v téměř čtyřiceti zemích po celém světě.

Mezi nejvýznamnější principy společnosti Gepa patří důraz kladený na férovost a dlouhodobé obchodní vztahy založené na vzájemné důvěře a respektu. Díky tomu jsou při výrobě využívány pouze suroviny nejvyšší kvality, které jsou získávány od prověřených dlouhodobých dodavatelů za férové ceny.

Na českém trhu se můžeme setkat s mnoha výrobky této značky, především s kávou a čokoládou. Čokolády nabízí vysoce sofistikovaný chuťový zážitek, který kombinuje surovou chuť kvalitního kakaa s těmi nejjemnějšími náplněmi. U produktů od společnosti Gepa si může být zákazník navíc i jistý jejich původem a faktem, že jejich koupí podporuje filozofii Fair Trade, která přispívá ke zlepšování podmínek života v tzv. třetím světě, k rozvoji místních komunit a jejich tradičních řemesel. 

Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Sleva 21 %
42 Kč   33 Kč
Bio čokoládová pralinková tyčinka Fairetta Espresso je splněným snem snad každého milovníka plných, hořko sladkých chutí. Spojuje v sobě kvalitní čokoládu s vysokým obsahem kakaa a silnou kávu espresso.
Sleva 21 %
42 Kč   33 Kč
Mléčná čokoládová tyčinka se smetanovou náplní Bio Fairetta Kids rozmazluje mlsné jazýčky nejen malých dětí. Použití kvalitních surovin zajišťuje vynikající chuťový zážitek pro vás i vaše děti.
Sleva 21 %
42 Kč   33 Kč
Pokud se nemůžete rozhodnout, jestli máte radši mléčnou, nebo bílou čokoládu a nejraději mlsáte u šálku dobré kávy, tak je čokoládová tyčinka Bio Fairetta Machiato přesně to pravé pro vás.
Sleva 21 %
42 Kč   33 Kč
Mléčná čokoládová tyčinka Bio Fairetta Kokos vás ohromí svou lahodnou smetanovou chutí a jemnými vločkami exotického kokosu. Její delikátní chuť si oblíbí jak ty dospělé, tak i dětské mlsné jazýčky.
Sleva 21 %
42 Kč   33 Kč
Lahodná mandlová čokoládová tyčinka s medem a mandlemi v karamelu má ideální velikost, vejde se do každé kabelky a sladce potěší kdykoliv během dne. Bio čokoláda se mísí se sladkými mandlemi.
Sleva 21 %
42 Kč   33 Kč
Mléčná čokoláda vespod, bílá čokoláda navrch a uprostřed nadýchaný oříškový nugát. Náplň se rozplývá na jazyku, zatímco bílá a mléčná čokoláda přináší neotřelou kombinaci chutí.
Sleva 21 %
42 Kč   33 Kč
Čokoládová tyčinka Bio Fairetta Quinua v sobě spojuje plnou chuť mléčné čokolády a překvapení v podobě křupavých kuliček quinoi. Použité suroviny jsou z ekologického fair-trade zemědělství.
Sleva 21 %
42 Kč   33 Kč
Lahodná tyčinka je tvořena bílou čokoládou a křupinkami z rýžové mouky. Čokoláda není jen fádně sladká, neboť křupinky jsou jemně solené mořskou solí.