Henné Color

Francouzská společnost NJD Cosmetics (v minulosti Laboratoires Spa) byla první, kdo začal vyrábět a distribuovat hennu v Evropě. Henna patří k nejstarším přírodním barvivům na světě. Zkrášluje i ozdravuje vlasy a dodává jim barvu, lesk, sílu a zdraví.

Kromě toho henna vyživuje vlasovou cibulku, která bývá v našich podmínkách často oslabena. To se samozřejmě neblaze projevuje na kvalitě vlasů. Přírodní barvou henny je měděný až mahagonový odstín. Přidáním dalších přírodních barviv, např. heřmánku, slupek z ořechů či indiga, docílíme řady dalších barev: zlatá blond, měděná, mahagon, bordó, kaštan, hnědá a černá.

Pro ty, kteří jsou spokojeni s barvou svých vlasů, ale potřebují je zregenerovat a vyživit, nabízí značka dva unikátní výrobky, které byly inspirovány pečujícím efektem pravé henny na vlasy. Henna neutrální, tedy bezbarvá, je určená pro vlasy od přírody slabé. Henna vitaminová je směsí bylinek - tymiánu, břízy, kopřivy, henny a kůry chininovníku, které pomáhají regenerovat poškozené vlasy. 

Filtrovat produkty
Certifikáty
Produktové řady
Složení
183 Kč
Prášková henna vaše vlasy obarví, regeneruje vlasové vlákno, posiluje kořínky, dodává objem a plastické odlesky. Je vhodná i pro poškozené a suché vlasy. Odstín Kaštan je červeno-hnědý.
183 Kč
Vitamínová henna je směsicí bylin, henny a přírodních extraktů. Nemá vliv na barevný odstín vlasů, ale dodává lesk, regeneruje poškozené vlasy a posiluje je.  
183 Kč
Prášková neutrální henna hloubkově regeneruje, posiluje vlasové kořínky a dodává lesk. Po použítí získávají vlasy nový objem, jsou hebké a jemné na dotek. Neutrální henna nemění odstín vlasů.
 
Prášková henna vaše vlasy obarví, regeneruje vlasové vlákno a posílí kořínky. Je vhodná i pro poškozené a suché vlasy. 
 
Prášková henna vaše vlasy obarví, regeneruje vlasové vlákno, posiluje kořínky, dodává objem a plastické odlesky. Je vhodná i pro poškozené a suché vlasy. Odstín Mahagon je výrazně červený.  
 
Prášková henna vaše vlasy obarví, regeneruje vlasové vlákno, posiluje kořínky, dodává objem a plastické odlesky. Je vhodná i pro poškozené a suché vlasy. Odstín Bordo je výrazně červený.
 
Prášková henna s vysokým obsahem indiga vlasy obarví na výraznou černou, navíc regeneruje vlasové vlákno, posiluje kořínky, dodává objem a plastické odlesky. 
 
Prášková henna vaše vlasy obarví, regeneruje vlasové vlákno, posiluje kořínky, dodává objem a plastické odlesky. Blond odstín obsahuje kromě henny ještě Cassia a heřmánek pro zlatavé odlesky.