Zpříjemněte si nákup DOPRAVOU ZDARMA: pouze tento týden 26. 10. – 1. 11.!

Janod

Janod je francouzská značka specializující se na výrobu tradičních hraček ze dřeva a lepenky. Zakladatelem této značky je pan Louis Janod, který začal se svým podnikáním roku 1970 v malém městečku Orgelet. Mezi jeho první výrobky patří dřevěné yoyo či kuželky. V následujících letech docházelo k rozšiřování společnosti a také sortimentu např. o puzzle, dřevěné houpací koníky, dětské hudební nástroje či panenky. V roce 2016 byl Janod oceněn jako třetí nejoblíbenější značka hraček pro děti mezi maminkami. V roce 2017 se stala vítězem BABY FOREST faun Consumer´s Voice na veletrhu Kind & Jugend v Kolíně nad Rýnem.

Janod nabízí barevné a originální hračky pro děti od 12 měsíců do 9 let. Vyrábí také chytré hračky pro rozvoj dětských dovedností.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Cena
-
Doprava zdarma
769 Kč
Dřevěný vláček na tažení je nádherná hračka pro dětičky od 12 do 36 měsíců. Vláček si mohou poskládat podle svých představ, protože každá část se dá složit a vložit na jiné místo.
Novinka
419 Kč
Nejen nádherná dekorace, ale i skvělá hra na procvičení motorických dovedností, koordinace ruce-oka, taktéž na učení se pojmenování a poznávání zvířat a přírody. Vhodné pro děti od 3 do 6 let.
Novinka
419 Kč
Dva rozkošní zajíčci v nádherných pastelových barvách na tažení si zamilují i ​​ty nejmenší dětičky.