Janod

Janod je francouzská značka specializující se na výrobu tradičních hraček ze dřeva a lepenky. Zakladatelem této značky je pan Louis Janod, který začal se svým podnikáním roku 1970 v malém městečku Orgelet. Mezi jeho první výrobky patří dřevěné yoyo či kuželky. V následujících letech docházelo k rozšiřování společnosti a také sortimentu např. o puzzle, dřevěné houpací koníky, dětské hudební nástroje či panenky. V roce 2016 byl Janod oceněn jako třetí nejoblíbenější značka hraček pro děti mezi maminkami. V roce 2017 se stala vítězem BABY FOREST faun Consumer´s Voice na veletrhu Kind & Jugend v Kolíně nad Rýnem.

Janod nabízí barevné a originální hračky pro děti od 12 měsíců do 9 let. Vyrábí také chytré hračky pro rozvoj dětských dovedností.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Cena
-
249 Kč
Švihadlo s dřevěnými rukojeťmi je vynikající hračkou pro aktivní, starší i mladší děti. Díky odšroubovatelným koncům rukojeti lze nastavit délku lana až na 2 metry. Vhodné pro děto od 3 do 8 let.
Sleva 30 %
199 Kč   139 Kč
Dřevěné auto na tlačení v krásných pastelových barvách a retro designu. Je určené pro děti od 18 měsíců. Dostupné v různých barvách a v různých tvarech.
769 Kč
Dřevěný vláček na tažení je nádherná hračka pro dětičky od 12 do 36 měsíců. Vláček si mohou poskládat podle svých představ, protože každá část se dá složit a vložit na jiné místo.
419 Kč
Nejen nádherná dekorace, ale i skvělá hra na procvičení motorických dovedností, koordinace ruce-oka, taktéž na učení se pojmenování a poznávání zvířat a přírody. Vhodné pro děti od 3 do 6 let.
549 Kč
Dřevěný vláček je hravá, dřevěná stavebnice pro děti od 12 do 36 měsíců. Vláček je na šňůrce, takže si ho mohou vzít s sebou například na procházku.