Me Luna

MeLuna je první menstruační kalíšek německé výroby. Je vysoce kvalitní, vyrobený z hypoalergenního materiálu a vhodný pro každou ženu. Kalíšek je vyráběn v Německu a v dnešní době se exportuje do celého světa. Díky svému kvalitnímu složení a snadné manipulaci je velmi spolehlivý a oblíbený mezi mnoha zákaznicemi z celého světa. Je ekologický, snadno se používá a jeho nošení je příjemné.

Kalíšek MeLuna je vyráběn z termoplastu, který byl atestován pro použití v nemocnicích a pro výrobu dětských produktů. Vysoké standardy užitého materiálu znamenají vysokou kvaiitu i výsledného produktu. Kalíšek nezpůsobuje alergie, neobsahuje PVC, silikon, latex, proteiny, deodoranty, absorpční gely ani bělicí prostředky.

Cena
Filtrovat produkty
Složení
Cena
-
349 Kč
z růženínu je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá uvolnit potlačované emoce a stres. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity.
 
z fluoritu nechává na povrch vyplynout potlačované pocity, zahání negativní energii a pomáhá obnovovat sexuální rozkoš.
299 Kč
z magnezitu poskytuje hluboký klid k uvolnění a meditaci, dodává harmonii, pomáhá přijímat ostatní takové, jací skutečně jsou.
400 Kč
Uvedená fotografie je pouze ilustrační. Vyfoceno ve velikosti XL. Kalíšek MeLuna s kuličkou pro snadné vyndávání je díky svým rozměrům ideální volbou pro ženy, které ještě nerodily a které mají průměrně silné menstruač
Sleva 34 %
150 Kč   99 Kč
Praktický, skladný a uzavíratelný kelímek v bílé barvě slouží ke sterilizaci menstruačního kalíšku v mikrovlnné troubě. Jednoduše, rychle a snadno.
Sleva 30 %
400 Kč   279 Kč
Uvedená fotografie je pouze ilustrační. Vyfoceno ve velikosti XL. Menší menstruační kalíšek opatřený očkem je díky svým rozměrům vhodný pro ženy, které ještě nerodily, a pro ty, které mají slabou menstruaci.