Me Luna

MeLuna je první menstruační kalíšek německé výroby. Je vysoce kvalitní, vyrobený z hypoalergenního materiálu a vhodný pro každou ženu. Kalíšek je vyráběn v Německu a v dnešní době se exportuje do celého světa. Díky svému kvalitnímu složení a snadné manipulaci je velmi spolehlivý a oblíbený mezi mnoha zákaznicemi z celého světa. Je ekologický, snadno se používá a jeho nošení je příjemné.

Kalíšek MeLuna je vyráběn z termoplastu, který byl atestován pro použití v nemocnicích a pro výrobu dětských produktů. Vysoké standardy užitého materiálu znamenají vysokou kvaiitu i výsledného produktu. Kalíšek nezpůsobuje alergie, neobsahuje PVC, silikon, latex, proteiny, deodoranty, absorpční gely ani bělicí prostředky.

Cena
Filtrovat produkty
Složení
Cena
-
365 Kč
z růženínu je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá uvolnit potlačované emoce a stres. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity.
315 Kč
z magnezitu poskytuje hluboký klid k uvolnění a meditaci, dodává harmonii, pomáhá přijímat ostatní takové, jací skutečně jsou.
420 Kč
Uvedená fotografie je pouze ilustrační. Vyfoceno ve velikosti XL. Kalíšek MeLuna s kuličkou pro snadné vyndávání je díky svým rozměrům ideální volbou pro ženy, které ještě nerodily a které mají průměrně silné menstruač