Me Luna

MeLuna je první menstruační kalíšek německé výroby. Je vysoce kvalitní, vyrobený z hypoalergenního materiálu a vhodný pro každou ženu. Kalíšek je vyráběn v Německu a v dnešní době se exportuje do celého světa. Díky svému kvalitnímu složení a snadné manipulaci je velmi spolehlivý a oblíbený mezi mnoha zákaznicemi z celého světa. Je ekologický, snadno se používá a jeho nošení je příjemné.

Kalíšek MeLuna je vyráběn z termoplastu, který byl atestován pro použití v nemocnicích a pro výrobu dětských produktů. Vysoké standardy užitého materiálu znamenají vysokou kvaiitu i výsledného produktu. Kalíšek nezpůsobuje alergie, neobsahuje PVC, silikon, latex, proteiny, deodoranty, absorpční gely ani bělicí prostředky.

Cena
Filtrovat produkty
Složení
Cena
-
400 Kč
Uvedená fotografie je pouze ilustrační. Vyfoceno ve velikosti XL. Kalíšek MeLuna s kuličkou pro snadné vyndávání je díky svým rozměrům ideální volbou pro ženy, které ještě nerodily a které mají průměrně silné menstruač
400 Kč
Uvedená fotografie je pouze ilustrační. Vyfoceno ve velikosti XL. Menší menstruační kalíšek opatřený očkem je díky svým rozměrům vhodný pro ženy, které ještě nerodily, a pro ty, které mají slabou menstruaci.