Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Naturado

Naturado je francouzská značka, která vám přináší přírodní kosmetiku s nádechem Provence. Ve složení nenajdete parabeny ani syntetická barviva či parfemaci. Každý produkt je výsledkem dlouhého vývoje ve vlastních výzkumných laboratořích a hlavním cílem je poskytnutí co nejvyšší kvality tradičních francouzských produktů a zároveň šetrnost k přírodě a jejím zdrojům. Firma nepodporuje testování na zvířatech ani používání živočišných surovin získaných z mrtvých zvířat.

Suroviny pocházející z ekologického zemědělství jsou používány tak často, jak je to jen možné, patří mezi ně například čisté bambucké nebo kakaové máslo, rostlinné oleje nejvyšší kvality, jemné květinové vody nebo bylinné extrakty a éterické oleje.

To, že firma nebere přírodu na lehkou váhu a dostává svým zásadám za dost, potvrzuje certifikát Ecocert udělený některým produktům v bohaté nabídce.

 

Filtrovat produkty

Zelený jíl 300 g

Zelený jíl je univerzální pomocník pro očistu těla. Jeho účinky oceníte při problémech s lupy, akné, svěděním pokožky i při stresu a únavě. Podporuje detoxikaci těla a zklidňuje pokožku.