Nourish London

Náš příběh

Nourish London je britská společnost zabývající se organickou péčí o pleť, která nabízí vědecky vyvinutou, vysoce účinnou, organickou, veganskou pleťovou a cruelty free péči založenou na přírodních ingrediencích.

Poháněni vášní pro inovace kombinují přírodní ingredience nejvyšší kvality s pokročilými vědeckými bioaktivními látkami, aby vytvořili oceňovanou organickou péči o pleť pro krásnou a zdravou pleť. Značku Nourish London založila a produkty vytvořila Dr. Pauline Hili, uznávaná odbornice na organickou péči o pleť s více než 30 lety zkušeností s využitím silné síly přírodních ingrediencí k vytvoření nejúčinnější a nejinovativnější přírodní a organické péče o pleť.

 

Filozofie Nourish London 

Filozofií Nourish London je přizpůsobit se vašim potřebám a umožnit vám rozhodovat se o vaší péči o pleť. Konceptem je příroda a výchova. Vaše kůže je dynamický orgán, který se pravidelně mění a váš životní styl má vliv na to, jak se vaše pokožka chová. Nourish London nabízí jiný přístup k péči o pleť. Takový, který umožňuje zákazníkům přizpůsobit se a přizpůsobit jejich vlastnímu životnímu stylu a najít to nejzdravější řešení pro jejich vlastní pleť. Chtěli jsme také vyrábět cenově dostupné, ctižádostivé a aktivní bio produkty a věřím, že se nám to podařilo.

Také dlouhá léta práce s rostlinnými materiály znamenají, že mají schopnosti vytvářet skutečně originální inovativní receptury.

 

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Typ pleti
Typy pokožky
Cena
-