Original ATOK

"Věříme v pečující sílu přírody, které jsme všichni součástí. Značka Original ATOK bude proto vždy synonymem pro originální českou kosmetiku, čerstvě připravovanou z těch nejkvalitnějších přírodních surovin." uvádí na svém webu značka Original ATOK nabízející přírodní péči o pokožku, která využívá účinků aromaterapie a je vyráběna bez jakýchkoliv syntetických látek. Její majitelkou je Anastazie Skopalová, členka České aromaterapeutické společnosti a zároveň zkušená kosmetička, masérka a lektorka.

Při výrobě produktů se primárně vychází z přírodních surovin špičkové kvality, jako je bambucké či kakaové máslo nebo rozmanité rostlinné oleje. Ty jsou vždy používány čerstvé a k jejich zpracování dochází až v momentě, kdy si zákazník objedná některý z produktů. Receptury jsou originální a působí synergicky, díky čemuž nabízejí jedinečné účinky. Samozřejmostí jsou co možná nejšetrnější postupy, které zajišťují maximální účinnost bioaktivních látek. Vše vzniká s velkým podílem ruční práce.

Firma Original ATOK nejen nabízí originální přípravky, ale zároveň dbá o životní prostředí. Její výroba ani samotné produkty ho nijak nezatěžují. Preferuje biologicky rozložitelné suroviny, přičemž dává přednost rostlinným před těmi živočišnými, výrobky balí do recyklovatelných materiálů a samozřejmě netestuje na zvířatech. Original ATOK také dbá o myšlenku Fair trade a podporuje děti z dětských domovů či mentálně postižené.

Cena
Filtrovat produkty
Produktové řady
Složení
Typ pleti
Typy vlasů
Cena
-
407 Kč
Uvedená fotografie je ilustrační. Lehký fluid bez obsahu olejů podporuje hydrataci pleti, zlepšuje její pevnost, pružnost a celkově ji vypíná. Vhodný pro všechny typy pleti.
299 Kč
Lehký fluid bez obsahu olejů podporuje hydrataci pleti, zlepšuje její pevnost, pružnost a celkově ji vypíná. Vhodný pro všechny typy pleti.
Sleva 32 %
484 Kč   329 Kč
Kvůli velké poptávce způsobené koronavirem lze zakoupit pouze 10 kusů produktů na objednávku. Sprej s lehce kořeněnou vůní hřebíčku k dezinfekci obuvi a ponožek při mykózách. 
139 Kč
Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální foto pro vás již připravujeme. Pleťová voda se sladce květinovou vůní ylang-ylangu jemně čistí pleť, zklidňuje ji a chrání před vysušením. Zároveň jí navrací p
239 Kč
Směs éterických olejů z levandule a tea tree díky svým antiseptickým a antimykotickým účinkům přispívá ke zklidnění pálení, odstranění výtoků a zabraňuje šíření plísní v pochvě.
134 Kč
Pleťová voda s éterickým olejem z čajovníku šetrně čistí pleť, zmírňuje svědění nebo začervenání. Pleť celkově regeneruje a pomáhá odstraňovat záněty.
168 Kč
Uvedená fotografie je ilustrační. Jemný nosní olej pomáhá díky éterickým olejům z levandule či heřmánku uvolňovat dýchací cesty a zároveň pomáhá zklidňovat a zvláčňovat podrážděnou pokožku v okolí nosu.
254 Kč
Balzám z bambuckého másla, jojobového oleje a včelího vosku je doplněný éterickými oleji a pomáhá zmírňovat nepříjemné kožní projevy při mykóze, ekzému či hemoroidech.
158 Kč
Olej se svěží citrónovou vůní podpoří správný růst nehtů, dodá jim pevnost a pružnost a zároveň zjemní a zvláční kůžičku v jejich okolí.
244 Kč
Intimní mycí olej s vůní levandule, tymiánu či citronu jemně čistí intimní partie a podporuje jejich přirozenou mikroflóru. Působí proti svědění, pálení či nepříjemným výtokům.
161 Kč
Zubní olej s osvěžující chutí šalvěje dokonale čistí zuby a působí příznivě také na stav dásní. Lze ho používat i při zánětech v ústech a je kompatibilní s homeopatickou léčbou.