Original ATOK

"Věříme v pečující sílu přírody, které jsme všichni součástí. Značka Original ATOK bude proto vždy synonymem pro originální českou kosmetiku, čerstvě připravovanou z těch nejkvalitnějších přírodních surovin." uvádí na svém webu značka Original ATOK nabízející přírodní péči o pokožku, která využívá účinků aromaterapie a je vyráběna bez jakýchkoliv syntetických látek. Její majitelkou je Anastazie Skopalová, členka České aromaterapeutické společnosti a zároveň zkušená kosmetička, masérka a lektorka.

Při výrobě produktů se primárně vychází z přírodních surovin špičkové kvality, jako je bambucké či kakaové máslo nebo rozmanité rostlinné oleje. Ty jsou vždy používány čerstvé a k jejich zpracování dochází až v momentě, kdy si zákazník objedná některý z produktů. Receptury jsou originální a působí synergicky, díky čemuž nabízejí jedinečné účinky. Samozřejmostí jsou co možná nejšetrnější postupy, které zajišťují maximální účinnost bioaktivních látek. Vše vzniká s velkým podílem ruční práce.

Firma Original ATOK nejen nabízí originální přípravky, ale zároveň dbá o životní prostředí. Její výroba ani samotné produkty ho nijak nezatěžují. Preferuje biologicky rozložitelné suroviny, přičemž dává přednost rostlinným před těmi živočišnými, výrobky balí do recyklovatelných materiálů a samozřejmě netestuje na zvířatech. Original ATOK také dbá o myšlenku Fair trade a podporuje děti z dětských domovů či mentálně postižené.

Cena
Filtrovat produkty
Produktové řady
Složení
Typ pleti
Typy vlasů
Cena
-
512 Kč
Uvedená fotografie je ilustrační. Lehký fluid bez obsahu olejů podporuje hydrataci pleti, zlepšuje její pevnost, pružnost a celkově ji vypíná. Vhodný pro všechny typy pleti.
313 Kč
Intimní mycí olej s vůní levandule, tymiánu či citronu jemně čistí intimní partie a podporuje jejich přirozenou mikroflóru. Působí proti svědění, pálení či nepříjemným výtokům.
171 Kč
Pleťová voda s éterickým olejem z čajovníku šetrně čistí pleť, zmírňuje svědění nebo začervenání. Pleť celkově regeneruje a pomáhá odstraňovat záněty.
144 Kč
Balzám z jojobového oleje a včelího vosku je obohacený éterickým olejem z čajovníku. Pomáhá regenerovat pokožku při oparech, podporuje její pružnost a chrání ji před popraskáním.
376 Kč
Balzám z bambuckého másla, jojobového oleje a včelího vosku je doplněný éterickými oleji a pomáhá zmírňovat nepříjemné kožní projevy při mykóze, ekzému či hemoroidech.
183 Kč
Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální foto pro vás již připravujeme. Pleťová voda se sladce květinovou vůní ylang-ylangu jemně čistí pleť, zklidňuje ji a chrání před vysušením. Zároveň jí navrací p
212 Kč
Zubní olej je výbornou náhradou klasické pasty. Má příjemnou bylinkovou chuť díky mátě a tymiánu, dokonale vyčistí zuby a osvěží celou ústní dutinu.
377 Kč
Lehký fluid bez obsahu olejů podporuje hydrataci pleti, zlepšuje její pevnost, pružnost a celkově ji vypíná. Vhodný pro všechny typy pleti.