Pet Farm Family

Rodinná firma Pet Farm Family, založená v roce 2016, sídlí v Praze v eko továrně Křupavé místo. Vyrábí jídlo a pamlsky pro psy a kočky. Maximální udržitelnost ingrediencí, ekologie procesů a nekompromisní kvalita surovin jsou základní pilíře, na kterých stojí celá výroba, od výběru poctivých farmářů až po ekologickou dopravu k zákazníkovi.

Čím je Pet Farm Family výjimečná?

- Lokální farmářské suroviny

- Výroba na zelené energii (Křupavé místo, kde všechny dobrůtky Pet Farm Family vznikají je jeden velký EKO experiment. Celá budova běží na zelené energii, využívají lokální zdroje, čím snižují emise CO2, podporujé BIO farmáře a výrobce ekologických materiálů a spoustu dalšího)

- Udržitelná výroba

- 100% recyklovatelné či rozložitelné obaly

Svět je nesmírně obrovský a rozmanitý, ale zároveň křehký a plný života, v tom tkví jeho krása. Pet Farm Family neustále zlepšuje a hledá alternativy ke stávajícím surovinám a procesům. Páníčkům dodávají vyvážené a zdravé krmivo, díky kterému budou moci jejich miláčkové bez starostí prospívat. Zdraví psů a koček se přímo odvíjí od dobrého jídla a i u nich platí staré známé „jsi to, co jíš“.

Aby společnost Pet Farm Family dokázala do misek dodávat vysoce kvalitní jídlo každý den, řídí se vlastními kvalitativními a ekologickými standardy, které zaručují, že ve výrobcích najdete jen to nejkvalitnější, co naši farmáři vypěstují.

Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení