Reniu Fiji

Přírodní kosmetika Reniu vychází z tradic původního obyvatelstva souostroví Fiji. Kosmetické receptury, na jejichž základě vznikají produkty Reniu, pochází z tradic původních obyvatel, kteří již před staletími objevili skvělé kosmetické účinky panenského kokosového oleje. Místní ženy vylepšovaly čistý kokosový olej výtažky z tropických květin a ovoce a tyto recepty byly předávány z generace na generaci. Reniu nabízí kosmetiku pro péči o vlasy a pokožku celého těla, která hydratuje, regeneruje a hloubkově pečuje, navíc úžasně voní, jako den strávený na pláži plné květin, kokosu a tropického ovoce.

Čistý kokosový olej je získáván šetrnou metodou lisování za studena, která nenarušuje jeho blahodárné účinky, mezi něž patří hydratace pleti, ochrana před volnými radikály a celková regenerace. Značka Reniu nabízí široký sortiment produktů s obsahem kokosového oleje v několika variantách vůní. Na své si přijdou jak milovníci sladších vůní (kokos, vodní meloun), tak i zastánci těch svěžejších variant (ananas). 

Společnost Reniu má svou továrnu přímo na ostrovech v hlavním městě Suva. Výrobní procesy jsou koncipovány tak, aby co nejméně narušovaly životní prostředí a aby uhlíková stopa byla udržena na minimu, což je podepřeno také ochrannými opatřeními. Používány jsou recyklovatelné obaly. Jedním z předních zájmů společnosti je také podpora místní kultury, školství a zdravotnické péče. 

Od této značky je zobrazeno 19 produktů, zjednodušte si výběr použitím filtru.

Filtry a parametry produktů:

Produktové řady

Složení

Typy pokožky

Typy vlasů