Retap

Ekologické skleněné láhve Retap jsou skvělým společníkem do každé domácnosti, kanceláře i pro děti do školy. Můžete ji plnit znovu a znovu vodou i oblíbenými šťávami a džusy. Láhev má totiž široké hrdlo a skvěle těsnící plastové víčko, takže ani kapka tekutiny nepřijde nazmar. Ke každodennímu použití ji také předurčuje to, že je vyrobena z kvalitního borosilikátového skla. Je tak mimořádně odolná vůči rozbití a přesto lehká. Sklo navíc nepřejímá pachy a je praktické na údržbu. A co víc, ze skla se neuvolňují potencionálně škodlivé látky, jako jsou ftaláty či BPA, a tak do láhve můžete bez obav nalít i teplý čaj.

Nákupem Retap láhví získáte kvalitní produkt na celý život a to doslova. Na láhev totiž máte doživotní garanci výměny v případě rozbití.

Cena
Filtrovat produkty
Cena
-
319 Kč
Střední 500ml láhev z borosilikátového skla se vejde do každé tašky a je mimořádně odolná vůči poškození. Navíc k ní získáváte doživotní garanci výměny při rozbití.
Výprodej
399 Kč
Velká 800ml láhev z borosilikátového skla se vejde do každého batohu a je mimořádně odolná vůči poškození. Navíc k ní získáváte doživotní garanci výměny při rozbití.