Salt of the Earth

Společnost Crystal Spring se na trh uvedla představením přírodních deodorantů z krystalu kamence značky Salt of the Earth roku 1993 v Británii. Filozofie značky je založena na principu „tří R“, což znamená: Reduce (redukovat) - Reuse (znovu používat) - Recycle (recyklovat). Hesla jasně poukazují na důležitost přírodního složení bez rezignace na efektivní použití vyráběných deodorantů.

Deodoranty Salt of the Earth využívají účinků přírodně vyskytujícího se kamence, sloučeniny solí draslíku a hliníku. Molekuly krystalu se nedostávají do krevního oběhu, tak jako látky z průmyslově vyráběných deodorantů, ale zůstávají na povrchu pokožky a vytváří antibakteriální vrstvu, která zároveň pomáhá stahovat póry. Tyto deodoranty jsou čistě přírodní, nemají negativní vliv na naše zdraví a navíc účinně působí proti pocení a vznikajícímu zápachu. Zbavte se nepříjemných pocitů z pocení pomocí přírody!

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Typy pokožky
Cena
-
275 Kč
Deodorant ve spreji Pure Armour funguje na bázi krystalu kamence, který má přirozené antibakteriální účinky. Účinně eliminuje pocení, přesto je bez obsahu alkoholu a nezanechává na oblečení skvrny.
275 Kč
Deodorant ve spreji na bázi krystalu kamence má přirozené adstringentní a antibakteriální účinky. Voní jako čerstvě utržené květy pivoňky doplněné o svěží pomeranč. Vhodný pro ženy.
229 Kč
Deodorant ve formě praktického roll-onu na bázi krystalu kamence má přirozené adstringentní a antibakteriální účinky. Vůně ambry a santalu je určena pro muže, ale i ženy, které mají rády neotřelé pánské a unisex mošus
275 Kč
Deodorant ve spreji na bázi krystalu kamence má přirozené adstringentní a antibakteriální účinky. Voní jako mořský vánek s dotekem čerstvého kokosu, melounu a citrusů. Vhodný pro ženy i muže.
275 Kč
Deodorant ve spreji na bázi krystalu kamence má přirozené adstringentní a antibakteriální účinky. Díky vůni ambry a santalu je určen pro muže, ale i ženy, které mají rády neotřelé pánské a unisex mošusové vůně.