Vánoce vyřešíte na pár kliknutí! Tipy na dárky pro celou rodinu - doručení po Praze ještě dnes, celá ČR pak do 3 dnů!

TeaTao

Společnost TeaTao vznikla v roce 2004. Tato ryze česká společnost se zabývá přímým dovozem produktů zejména čajů a potravinových doplňků z Asie. V Praze můžete najít kamennou prodejnu TeaTao u náměstí Jiřího z Poděbrad, další prodejna je otevřena v Karlových Varech.

Většina čajů je pečlivě vybírána v nejvyšší možné kvalitě přímo u výrobců a poté dovážena na český trh. Produkty TeaTao pochází především z Číny, Japonska a Cejlonu, dále pak z Indie a Nepálu. Vysoká pozornost je věnována správnému skladování během převozu tak, aby si čaj a další produkty zachovaly svou maximální kvalitu.

TeaTao spolupracuje s dodavateli, kteří se věnují ekologickému zemědělství. To zaručuje kvalitní a originální chuť jednotlivých čajů, které tak neobsahují žádné nežádoucí chemické látky. Tím vznikají jedinečné čaje určené pro opravdové milovníky tohoto nápoje.

Cena
Filtrovat produkty
Příznivé účinky
Složení
Specifická označení
Cena
-
148 Kč
Zelený čaj Matcha Tamako Organic je skvělý pro přípravu studených nápojů a tvorbu kulinářských specialit, kterým kromě zajímavé zelené barvy dodá i vynikající výživnou hodnotu.
99 Kč
Bancha je nejběžnější druh japonského zeleného čaje. Díky nízkému obsahu kofeinu je vhodný pro celodenní popíjení. Je mírně zásaditý..
125 Kč
Kvalitní zelený japonský čaj Genmaicha obsahuje mladé čajové lístky a jemně praženou hnědou rýži, díky které získává nezaměnitelnou nasládlou chlebovou chuť a jemné aroma. Má nízký obsah kofeinu.
304 Kč
Čínský zelený čaj Gaba má světle zelenou barvu se žlutobílými podtóny a osvěžující, trochu sladší chuť. Lístky mírně svinuté, v temně zelené barvě s lehce stříbrnými tóny.
218 Kč
Speciálně vyšlechtěný japonský černý čaj Benifuki Black Tea povzbudí a pohladí chuťové buňky specifickou plnou chutí. Je bohatý na obsah katechinů, které chrání buňky před působením oxidačního stresu.
296 Kč
Gyokuro Okabe je typ vysoce kvalitního zeleného japonského čaje, který je specifický svým speciálním způsobem pěstování, kdy je zhruba 30 dní před sklizní zastíněn rohožemi. Má těžší nasládlou vůni.
351 Kč
Zelený čaj s podmanivou vůní a nasládlou chutí je bohatý na tein, který dodává tělu potřebnou energii. Obsahuje chlorofyl, který napomáhá chránit buňky před projevy oxidačního stresu. 
Výprodej
125 Kč
Kokeicha Shizuoka je speciální typ japonského čaje, který se vyrábí smícháním práškového čaje Matcha s rýžovým škrobem. Má příjemně travnatou, lehce nakyslou chuť s mírně sladkým až oříškovým nádechem.
99 Kč
Fukamushi Bancha Shizuoki je kvalitní typ napařovaného zeleného japonského čaje, jenž se pěstuje v čajových plantážích v okolí města Shizuoki. Má nasládle květinovou vůní a nahořkle bylinnou chuť.
195 Kč
Sencha Fuji je vynikající třída japonského zeleného čaje. Její světle zelený nálev má lehce květově nasládlou, mírně svíravou trávovou chuť s typickým aroma lesa a moře. Je výrazně povzbuzující.
179 Kč
Nápoj osmi pokladů Ba Bao Cha citron je oblíbeným osvěžujícícm nápojem. Přirozeně sladká chuť ovoce perfektně zažene žízen a díky nulovému obsahu teinu je čaj vhodný pro celodenní popíjení.
179 Kč
Tradiční Nápoj osmi pokladů osvěží lehkou chutí zeleného čaje s jemnými květinovými tóny. Zklidní a pomůže se snadněji vyrovnat se stresem, a přitom dodá novou energii.
195 Kč
Uvedená fotografie je pouze ilustrační. Sencha Miyazaki je kvalitní druh japonského zeleného čaje, který roste v čajových zahradách v oblasti prefektury Miyazaki. Připravíte z něj čaj s plnou chutí a značně povzbuzující
148 Kč
Tamaryokucha má na rozdíl od jiných japonských čajů sladší a méně svíravou chuť. Zvláštní hořko-sladká chuť čaje může někomu připomínat mořské řasy či špenát.
Výprodej
219 Kč
Japonský zelený čaj Kabusecha dává svěží, žlutozelený nálev s pronikavou chutí a podtóny oříšků. Obsahuje vyvážený poměr účinných látek.
Výprodej
577 Kč
Ceremonial Matcha Dream je vysoce exkluzivní typ zeleného japonského čaje určeného speciálně pro výjimečné události, které je vhodné ozvláštnit provedením tradičního čajového obřadu.
Výprodej
796 Kč
Ceremonial Matcha Pinnacle je vysoce exkluzivní typ zeleného japonského čaje určeného speciálně pro výjimečné události, které je vhodné ozvláštnit provedením tradičního čajového obřadu.