Trime

„Věříme, že každý lidský potenciál lze maximalizovat snížením negativních faktorů ovlivňujících zdraví a žít tak plnohodnotný a vyvážený život bez kompromisů. Propojením moderní vědy a lidského potenciálu pro vás vytváříme nejlepší možnosti.“

Produkty české značky Trime byly vyvinuty v nekompromisní kvalitě pro zajištění dlouhodobého zdraví, vitality, fyzické a psychické výkonnosti. Veškeré ingredience byly pečlivě vybírány na základě vědeckých studií, laboratorních testů a holistického přístupu k lidskému organismu. Všechny produkty jsou vytvářeny a vyvíjeny s ohledem na potřeby každého jedince žijícího v současné době.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Cena
-
399 Kč
obsahuje zinek ve formě bisglycinátu, který organismus optimálně využije. Zinek působí příznivě na imunitu, ale také napomáhá normálnímu vzhledu pokožky, vlasů či nehtů.
999 Kč
obsahuje vitamin D3 a K2 v biologicky nejpřístupnějších formách. Jsou rozpuštěné v olivovém oleji a vhodné také pro vegany.
299 Kč
obsahuje vitamin D3 ve formě cholekalciferolu, který se vyznačuje vynikající vstřebatelností a využitelností pro lidský organismus. Je získáván z řas a vhodný tak i pro vegany.
349 Kč
obsahuje vitamin D3 ve formě cholekalciferolu, který se vyznačuje vynikající vstřebatelností a využitelností pro lidský organismus. Nosičem je MCT olej zvyšující biologickou dostupnost produktu.