Trime

„Věříme, že každý lidský potenciál lze maximalizovat snížením negativních faktorů ovlivňujících zdraví a žít tak plnohodnotný a vyvážený život bez kompromisů. Propojením moderní vědy a lidského potenciálu pro vás vytváříme nejlepší možnosti.“

Produkty české značky Trime byly vyvinuty v nekompromisní kvalitě pro zajištění dlouhodobého zdraví, vitality, fyzické a psychické výkonnosti. Veškeré ingredience byly pečlivě vybírány na základě vědeckých studií, laboratorních testů a holistického přístupu k lidskému organismu. Všechny produkty jsou vytvářeny a vyvíjeny s ohledem na potřeby každého jedince žijícího v současné době.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Cena
-
Novinka
599 Kč
obsahuje vitamin K2 v biologicky aktivní formě Menaquinone-7 all-trans, která je maximálně využitelná pro organismus.
Novinka
399 Kč
obsahuje zinek ve formě bisglycinátu, který organismus optimálně využije. Zinek působí příznivě na imunitu, ale také napomáhá normálnímu vzhledu pokožky, vlasů či nehtů.
Novinka
299 Kč
obsahuje vitamin D3 ve formě cholekalciferolu, který se vyznačuje vynikající vstřebatelností a využitelností pro lidský organismus. Je získáván z řas a vhodný tak i pro vegany.
Novinka
999 Kč
obsahuje vitamin D3 a K2 v biologicky nejpřístupnějších formách. Jsou rozpuštěné v olivovém oleji a vhodné také pro vegany.
Novinka
349 Kč
obsahuje vitamin D3 ve formě cholekalciferolu, který se vyznačuje vynikající vstřebatelností a využitelností pro lidský organismus. Nosičem je MCT olej zvyšující biologickou dostupnost produktu.