Kanu ZRUŠENO Koupelová minerální sůl levandule a santal 550 g

Kanu ZRUŠENO Koupelová minerální sůl levandule a santal 550 g

  • Značka: Kanu
  • Balení: 550 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Levandule a santal je sůl s relaxačními účinky. Bude nenahraditelná během koupele vždy, když se budete potřebovat trochu uvolnit a relaxovat. Její teplé aroma na vás bude působit inspirativně a vyváženě. Jemně dřevitá vůně santalu má též lehce afrodiziakální účinky a povzbudí veškeré vaše smysly. Už od pradávna se při péči o tělo používaly rozličné soli. Koupele v solankách přinášejí mimořádné efe

Levandule a santal je sůl s relaxačními účinky. Bude nenahraditelná během koupele vždy, když se budete potřebovat trochu uvolnit a relaxovat. Její teplé aroma na vás bude působit inspirativně a vyváženě. Jemně dřevitá vůně santalu má též lehce afrodiziakální účinky a povzbudí veškeré vaše smysly. Už od pradávna se při péči o tělo používaly rozličné soli. Koupele v solankách přinášejí mimořádné efekty, jelikož sůl obsahuje řadu mikročástic, které naše pokožka potřebuje. Rozmanité aromatické kompozice solí KANU promění vaši koupelnu v soukromé lázně. Solné koupele nejenže dodávají pokožce živiny, ale sůl rozpuštěná ve vodě vyplavuje z pokožky řadu toxických látek. Sůl zklidňuje, uvolňuje unavené tělo, vyhlazuje svrchní pokožku a urychluje hojení ran.

certifikáty:
vhodné pro: každodenní koupel
konzistence: krystalická
barva: bílá
balení: plastový obal

použití: Aby se sůl ve vodě lépe rozpustila, nasypte 2-3 víčka soli přímo pod proud horké vody už při napouštění vany. Dokonalé je použití minerální nebo šumivé soli společně s koupelovým olejem, který dodá pokožce potřebnou vlhkost. Pokožka pak bude hebčí a pružnější.
složení: Organic Salt: Sodium Chloride, Lavandula Augustifolia, Amyris Balsamifera, Lavender Flos, Linalool,Limonene

země původu značky: Polsko
charakteristika značky: KANU je jednou z prvních firem, která začala vyrábět přírodní kosmetiku v Polsku, kde působí již od roku 1999. Její kosmetika si už našla stálé zákazníky v 10 zemích Evropy včetně Německa a Velké Británie. Spolešnost chce svým zákazníkům poskytovat bohatost živin tak, jak se přirozeně a ve své původní podobě vyskytují v přírodě. Firma proto respektuje princip ne-násilí, kosmetiku vyrábí výhradně z přírodních složek, netestuje je na zvířatech a v největší možné míře dbá na to, aby výrobní proces neničil přírodní účinky rostlin. Proto je také mnoho výrobků vyráběno ručně. Ve výrobních postupech dbá firma KANU na to, aby nezasahovaly do platných zákonů přírody, která nám po celá staletí předává své poklady ve prospěch zdraví a krásy každého z nás. Od počátku působení firmy na českém trhu se výrobky těší stále větší oblibě nejen pro svou cenovou dostupnost, ale zejména pro své jedinečné a nevšední vůně a atraktivní vzhled.

kontakt na výrobce:
KANU
Swieszyno 39
76-024 Swieszyno
Polska

webové strány značky:
www.kanu-kosmetika.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Vůně - druh: levandule, santal

Výrobce: KANU, Swieszyno 39, 76-024 Swieszyno Polsko, www.kanu-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?