Prohlédněte si vaše seznamy přání

Lavera Zubní pasta dětská, Basis Sensitiv 75 ml

Lavera Zubní pasta dětská, Basis Sensitiv 75 ml

Dětská zubní pasta Basis Sensitiv jemně pečuje o první mléčné zoubky. Mořská sůl přirozeně čistí zuby i dásně. Lahodnou a sladkou chuť pastě dodávají ovocné výtažky z lesních jahod a malin a xylitol.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Dětská zubní pasta Lavera Basis Sensitiv jemně pečuje o první mléčné zoubky. Mořská sůl efektivně a přitom šetrně odstraňuje zubní plak a zároveň lehce dezinfikuje. Lahodnou a sladkou chuť pastě dodávají ovocné výtažky z lesních jahod a malin a xylitol. Díky ovocné příchuti si děti pastu zamilují a čištění zoubků se stane jejich oblíbenou činností.

Obsažený xylitol je přírodní sladidlo, jež díky svému unikátnímu složení nevytváří v dutině ústní kyselé prostředí, ve kterém se daří bakteriím způsobujícím tvorbu zubního kazu. Pasta neobsahuje tenzidy ani fluoridy, nedráždí dětskou sliznici a nemusíte se obávat nepříjemných následků, kdyby se dítěti náhodou podařilo trochu pasty spolknout.

I pro ty nejmenší

Dětská zubní pasta Lavera Basis Sensitive je určena speciálně pro dětské mléčné zoubky. Již od chvíle, co se vašemu děťátku vyklube první zoubek, je nutné o něj pravidelně pečovat, jako o zuby dospělé. Mléčné zoubky jsou náchylné ke vzniku zubního kazu stejně, jako dospělé zuby, a zubní kaz může vést až k zánětům dásní a dalším onemocněním.

Šetrné čištění

Dětská pasta na zuby Lavera je dostatečně šetrná, aby nezpůsobovala poškození zubní skloviny či podráždění ústní dutiny. Díky tomu je vhodná i pro ty nejmenší a nemusíte se bát, že by zatěžovala dětský organismus chemikáliemi. Děti jsou více náchylné ke spolknutí zubní pasty, proto je dobré vybírat takové výrobky, které tělo nezanášejí syntetickými ingrediencemi.

Zdravé zuby i dásně

Obsažená mořská sůl efektivně odstraňuje nahromaděný zubní plak, ve kterým přežívají mikroorganismy schopné narušit zubní sklovinu a způsobovat zubní kaz. Mořská sůl je zároveň mírně antibakteriální a podporuje prokrvení dásní. Ovocné výtažky z lesních jahod a malin spolu s přírodním sladidlem xylitolem dodávají zubní pastě lahodnou chuť, kterou si děti zamilují, a čištění zubů pro ně nebude jen otravnou každodenní povinností.

Použití: Na zubní kartáček naneste malé množství zubní pasty a zuby a dásně vyčistěte jemnými krouživými pohyby. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.

Výrobce: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4 , D-30974, Wennigsen , Německo

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Glycerin, Aqua, Silica, Xylitol, Xanthan Gum, Fragaria Chiloensis Fruit Extract1), Rubus Idaeus Fruit Extract1), Maris Sal, Carvone, CI 75470, Aroma2), Geraniol2)

1) Ekologické zemědělství, 2) Přírodní esenciální oleje

Možné alergeny: Geraniol

Konzistence: krémová

Obal: plastový

Produktové řady: Lavera Basis Sensitiv

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Zubní pasta / Andrea 29. 2. 2016 19:19

Mému synovi velice \"chutná\" má sytě červenou barvu a voní po jahodách. Čistící účinky nemohu posuzovat, syn má teprve dva roky, ale vzhledem k tomu, že pastu nevyplivuje, oceňuji její složení - oproti konvenčním pastám, které mají v případě dětských past ještě horší složení než pro dospělé, je skvělá.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?