Kiss My Face Corp. Zubní pasta dětská bez fluoridu, lesní plody 96 g

Kiss My Face Corp. Zubní pasta dětská bez fluoridu, lesní plody 96 g

  • Bez DPH 184 Kč

Dětská zubní pasta bez obsahu fluoridu s báječnou příchutí lesních plodů jemně čistí a pečuje o zoubky našich nejmenších. Díky hravé příchuti lesních plodů si děti rády čistí zuby.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Dětská zubní pasta bez obsahu fluoridu Kiss My Face s báječnou příchutí lesních plodů jemně čistí a pečuje o zoubky našich nejmenších. Díky hravé příchuti lesních plodů si děti chtějí čistit zuby ochotně a dobrovolně klidně i vícekrát než dvakrát denně. 

Přírodní složení dětské pasty na zuby s největší starostlivostí opatrně čistí dětský chrup a pečuje o celou ústní dutinu. Hydratovaný křemík má jemné abrazivní účinky, xylitol zabraňuje usazování zubního plaku a tím snižuje vznik zubního kazu

Extrakt z Aloe vera společně s tea tree má uklidňující a uzdravující účinky. Tea tree navíc působí antibakteriálně a urychluje hojení poškozené sliznice, dodává příjemnou svěží chuť. Přirozeně sladká chuť pasty byla docílena použitím rostlinného sladidla stévie a xylitolu. Díky tomu, že je pasta bez fluoridu, nemusíte se bát nepříjemných následků, kdyby náhodou došlo ke spolknutí. 

Použití: Na kartáček naneste malé množství pasty, vyčistěte zuby i dásně jemnými krouživými pohyby a poté vypláchněte čistou vodou.

Upozornění: Pro dospělé a děti ode dvou let. U dětí mladších šesti let dohlédněte na správný způsob čištění zubů.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Glycerin, Aqua, Hydrated Silica, Zinc Citrate, Xylitol, Vaccinium Macrocarpon Fruit Powder, Natural Flavor, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Chondrus Crispus (Carrageenan), Malaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Stevia Rebaudiana Extract, Sorbic Acid

Možné alergeny: Malaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Sorbic Acid

Konzistence: gelová

Obal: plastový

Přebal: papírový

Produktové řady: Kiss My Face Kids

Složení: bez alkoholu, bez parabenů, bez SLS a SLES, bez syntetické parfemace

Výrobce: Kiss My Face Corp., 144 Main Street, 12525-0224 Gardiner NY Spojené Státy Americké, www.kiss-my-face.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?