Weleda Zubní pasta Sole 75 ml

Weleda Zubní pasta Sole 75 ml

Zubní pasta má výbornou čisticí schopnost díky obsahu měkkých krystalků mořské soli. Rostlinné výtažky posilují sklovinu a brání tak vzniku kazu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Nepěnivá Zubní pasta Sole Weleda má výbornou čistící schopnost díky obsahu měkkých krystalků mořské soli. Ta podporuje samočisticí schopnost ústní dutiny zvýšenou tvorbou slin. Navíc obsažené rostlinné výtažky posilují zubní sklovinu a brání tak vzniku kazu.

Výtažky z kořene ratahny, myrhy, kůry kaštanu a plodů trnky posilují dásně i zubní sklovinu a chrání je před krvácením. Pasta účinně předchází tvorbě zubního kazu díky neutralizaci kyselého pH v ústech.

Zubní pasta Sole má charakteristickou, výrazně svěží a lehce slanou chuť. Pocit svěžesti přetrvává dlouho po použití.

Přírodní volba

Zubní pasta Sole od Weledy je skvělou volbou mezi přírodními pastami na zuby. Pokud vám nevyhovují klasické zubní pasty s chemickým složením nebo hledáte ekologicky šetrnou variantu, je tato zubní pasta pro vás perfektní volbou. Zubní pasta Weleda Sole čistí vaše zuby šetrně, avšak důsledně a zároveň efektivně ochrání proti zubnímu kazu i onemocněním dásní.

Důkladná očista

Základ této přírodní zubní pasty tvoří soda bikarbona, která je už od pradávna proslulá svými čistícími účinky. Jedlá soda účinně odstraňuje nečistoty v oblasti zubů, mezizubních prostor i celé ústní dutiny a zároveň má přirozenou bělící schopnost. Zároveň ale nezatěžuje organismus a spolu s dalšími přírodnímí složkami a rostlinnými výtažky podporuje obranyschopnost dutiny ústní.

Čisté zuby a svěží dech

Zubní pasta Sole pak obsahuje také částečky mořské soli, jež jsou přirozeným dezificienciem a brání množení škodlivých mikroorganismů způsobujících zubní kaz. Mořská sůl působí antibakteriálně a pomáhá i dezinfikovat drobná poranění či podráždění ústní dutiny. Mátový olej pak osvěžuje dech na celý den a výtažky z kořene kaštanu a myrhy posilují dásně i zubní sklovinu. Tato zubní pasta je vhodná pro každodenní použití a pečuje o celou dutinu ústní.

Použití: Malé množství zubní pasty aplikujte na zubní kartáček a čistěte ústní dutinu do dobu 2 minut. Ústa vydatně vypláchněte vlažnou vodou, nepolykejte!

Tip: Pokud trpíte citlivými dásněmi, sáhněte raději po Ratanhové zubní pastě nebo Rostlinném zubním gelu.

Upozornění: Složení Zubní pasty Sole způsobuje zvýšenou sekreci slin.

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

výborná / Terezie 13. 5. 2016 19:35

Výborná pasta, skvělá chuť, jemné částečky mořské soli jsou návykové :-) Dobře čistí. Pro někoho může být slanější chuť zpočátku nezvyklá, ale rychle jí přivyknete. Já už jsem na ní závislá :-)

Spokojenost / Zuzana 31. 3. 2018 15:24

S touto pastou jsem velmi spokojená. Chvíli trvá, si po těch chemických hrůzách zvyknout, že nepění. Ale nic co by se nedalo zvládnout. Zanechává kvalitní svěží dech. Díky zrníčkům soli se konečně učím na zuby netlačit. Je šetrná i k dásním. Z přírodních past prozatím největší spokojenost.

nejlepší / Petra 16. 2. 2017 22:32

Pastu jsem si koupila na doporučení známé, která z ní byla nadšená. Chvíli mi trvalo si na hrubší strukturu pasty zvyknout, musela jsem se naučit si zuby čistit jemněji, méně tlačit na kartáček, což je vlastně dobře. Z žádné jiné pasty, ani ústní vody jsem neměla tak svěží pocit v ústech. Jemná abraze zrníčky soli u mě odstranila i zubní kámen ze zadní strany zubů a mezizubních prostorů (doplněno používáním zubní niti, samozřejmě). A celkově mám pocit, že pasta má i jemný bělící účinek. Jedná se možná o trošku dražší pastu, ale cena rozhodně odpovídá kvalitě.

Super / Jana H. 25. 9. 2017 07:49

Zajímavá chuť pasty, která je opravdu zajímavá. Pastu jsem koupila na doporučení a rozhodně toho nelituji. Cena odpovídá kvalitě. Příjemná slaná chuť s částečky soli. Veliké plus je její složení a to že nepění!! Rozhodně doporučuji vyzkoušet :)

Super / Jana H. 25. 9. 2017 07:49

Zajímavá chuť pasty, která je opravdu zajímavá. Pastu jsem koupila na doporučení a rozhodně toho nelituji. Cena odpovídá kvalitě. Příjemná slaná chuť s částečky soli. Veliké plus je její složení a to že nepění!! Rozhodně doporučuji vyzkoušet :)

Nenašli jste to pravé? Co tohle?