Nobilis Tilia Zubní prášek citron 30 ml

Nobilis Tilia Zubní prášek citron 30 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 30 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 127 Kč

Zubní prášek je přírodní alternativou zubní pasty. Obsahuje hlívu ústřičnou, lékořici, třezalku a přírodní minerály. Jemně čistí zuby a udržuje sklovinu bílou.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Zubní prášek Nobilis Tilia je přírodní alternativou zubní pasty. Obsahuje hlívu ústřičnou, lékořici, třezalku a přírodní minerály, které jemně čistí chrup a zároveň udržují zubní sklovinu přirozeně bílou.

Základ zubního prášku tvoří přírodní minerály, které lehce odstraňují nečistoty i usazený zubní plak, aniž by poškodily sklovinu. Oxid křemíku, hliník a sodík spolu s dalšími stopovými prvky působí na zdraví zubů. Zubní prášek jemně čistí chrup, má mírně abrazivní účinky a je vhodný k občasnému bělení zubů.

Obsahuje polysacharidy houby hlívy ústřičné - glukany. Působí protialergicky, imunostimulačně a radioprotektivně. Jsou vhodné pro užívání při zánětech v ústech. Třezalka má stahující a protizánětlivé účinky, přispívá tak ke zdraví dutiny ústní. Lékořice doplňuje chuť, harmonizuje a prodlužuje účinek ostatních bylin obsažených v zubním prášku.

Šetrná a důkladná péče

Zubní prášek Nobilis Tilia je výbornou alternativou klasických konvenčních zubních past. Je vhodný pro celou rodinu a čistí zuby důkladně, avšak šetrně. Nejen, že vaše zuby efektivně vyčistí, ale zároveň osvěží váš dech a skvěle odstraňuje barevný pigment například po pití kávy, čaje nebo červeného vína. Navíc díky přírodnímu složení nezanášíte své tělo zbytečnými chemikáliemi a prospíváte také životnímu prostředí.

Dokonalá čistota

Zubní prášek Nobilis Tilia vyčistí vaše zuby díky základu tvořenému z přírodních minerálů, které efektivně pomůžou odstranit veškerý nahromaděný zubní plak, aniž by jakkoliv podráždily dásně či snad způsobily jejich krvácení. Oxid křemíku spolu s dalšími minerály, jako je hliník či sodík navíc podporují zdraví zubů a zvyšují jejich odolnost.

Protizánětlivé složení

Zubní prášek Nobilis Tilia rovněž obsahuje protizánětlivé složky, které chrání proti infekcím v dutině ústní a působí proti krvácení z dásní. Glukany z hlívy ústřičné mají antimikrobiální vlastnosti a posilují zdraví celé ústní dutiny. Extrakt z třezalky tečkované pak rovněž chrání proti zánětům či paradentóze a má stahující účinky. Lékořice pak dodává zubnímu prášku příjemnou chuť.

Použití: Používejte k čištění a bělení zubů 1-2x týdně.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Zeolite, Pleurotus Ostreatus Extract, Aroma, Glycyrhizza Glabra Extract, Hypericum Perforatum Flower Extract

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?