/    /    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Arganový olej, bio 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 20 ml / 149 Kč
Kategorie: Péče o nehty, Arganový olej, Vlasové oleje, Pleťové oleje
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
2,8/5 5 hlasů
Cena
434
ks
Bez DPH 377 Kč

Nobilis Tilia Arganový olej, bio 100 ml

Za studena lisovaný bio arganový olej Nobilis Tilia dodává zralé náročné pokožce potřebnou výživu a zároveň ji chrání před známkami stárnutí. Olej je bohatý na množství vimaninů, nenasycených mastných kyselin a antioxidantů, které napomáhají aktivní regeneraci pleti, vyhlazují jemné vrásky a linky, pleť zjemňují a chrání před známkami stárnutí.

Arganový olej pečuje o zralou pokožku díky množství antioxidantů, jako je vitamin E, a také nenasycených mastných kyselin. Olej snadno pronikne i do hlubších vrstev pokožky, pleť hydratuje, lehce vypíná a dodává jí potřebné živiny. Zralá pokožka je tak posílena a získává zdravý pěstěný vzhled.

Navíc, arganový olej pečuje nejenom o zralou suchou pleť, ale také o suché poškozené vlasy, popraskaná nehtová lůžka i lámavé slabé nehty. Arganový olej je vhodný pro péči o pokožku celého těla i o vlasy, posiluje je a činí odolnější vůči nepříznivým vnějším vlivům.

Vzácný arganový olej

Arganový olej Nobilis Tilia je jedinečný přípravek pro péči o pokožku tváře i celého těla. Obsahuje pouze čistý olej z argánie trnité bez přidaných konzervantů, parfemace či barviv. Arganový olej je jedním z vůbec nejdražších a je získáván z plodů rostliny rostoucí ve velmi omezené oblasti Maroka, kde je také nejčastěji používán pro péči o pokožku.

Luxusní péče

Arganový olej Nobilis Tilia je nabízen ve vysoké kvalitě, neboť je za studena lisovaný, což je metoda šetrná k účinným látkám v něm obsažených. Tak si olej ponechává maximální obsah vitaminů a stopových prvků, které se vstřebávají do pokožky a poskytují jí účinnou a hloubkovou péči. Arganový olej ve své čisté formě tak dodá vaší pleti to nejlepší.

Pro náročnou pleť

Arganový olej je obecně velice dobře snášen všemi typy pleti. Je vhodný na pokožku mastnou i suchou, neucpává póry a nezatěžuje pleť. V každém případě jej ale skutečně ocení také zralá a náročná pleť, která vyžaduje specifickou péči. Arganový olej působí jako důkladné vyživující sérum, které pokožku vypne a dokáže zpomalovat vznik známek stárnutí.

Vláčná a vypnutá pokožka

Vaše pokožka tak bude dokonale vyživená a získá zpět svou elasticitu a pěstěný vzhled. Arganový olej zároveň podporuje regeneraci pokožky a stimuluje její přirozenou obnovu. Olej z argánie ale můžete používat také na celé tělo místo tělového mléka, kdy získáte hedvábně jemnou pokožku. Arganový olej zároveň dodává lesk a sílu také vašim vlasům.

Použití: Malé množství oleje aplikujte ráno a/nebo večer na navlhčenou odlíčenou pokožku obličeje a lehkou masáží rozetřete.

Upozornění: Arganový olej má silné ovocně-karamelové aroma. Skladováním se jeho vůně pozvolna mění na vůni plísňového sýru.

Nobilis Tilia Arganový olej, bio 100 ml

Za studena lisovaný bio arganový olej Nobilis Tilia dodáva potrebnú výživu predovšetkým zrelej náročnej pokožke a zároveň ju chráni pred známkami starnutia. Olej je bohatý na množstvo vitamínov, nenasýtených mastných kyselín a antioxidantov, ktoré napomáhajú pri aktívnej regenerácii pleti, vyhladzujú jemné vrásky a linky, pleť zjemňujú a chránia pred známkami starnutia.

Arganový olej ošetruje zrelú pokožku vďaka množstvu antioxidantov, ako je vitamín E a tiež nenasýtených mastných kyselín. Olej ľahko prenikne aj do hlbších vrstiev pokožky, pleť hydratuje, ľahko vypína a dodáva jej potrebné živiny. Zrelá pokožka je tak posilnená a získava zdravý pestovaný vzhľad.

Navyše, arganový olej sa stará nielen o zrelú a suchú pleť, ale takisto aj o suché poškodené vlasy, popraskané nechtové lôžka a lámavé slabé nechty. Arganový olej je vhodný na starostlivosť o pokožku celého tela aj o vlasy, posilňuje ich a zvyšuje odolnosť voči nepriaznivým vonkajším vplyvom.

Vzácny arganový olej

Arganový olej Nobilis Tilia je jedinečný prípravok pre starostlivosť o pokožku tváre aj celého tela. Obsahuje iba čistý olej z arganovníka tŕnistého bez pridania konzervantov, parfumácie či farbív. Arganový olej je jedným z vôbec najdrahších a je získavaný z plodov rastliny rastúcej vo veľmi obmedzenej oblasti Maroka, kde je takisto najčastejšie používaný na starostlivosť o pokožku.

Luxusná starostlivosť

Arganový olej Nobilis Tilia je ponúkaný vo vysokej kvalite, pretože je za studena lisovaný, čo je metóda šetrná k účinným látkam v ňom obsiahnutým. Tak si olej ponecháva maximálny obsah vitamínov a stopových prvkov, ktoré sa vstrebávajú do pokožky a poskytujú jej účinnú a hĺbkovú starostlivosť. Arganový olej vo svojej čistej forme tak dodá vašej pleti to najlepšie.

Pre náročnú pleť

Arganový olej je všeobecne veľmi dobre znášaný všetkými typmi pleti. Je vhodný na pokožku mastnú aj suchú, neupcháva póry a pleť nezaťažuje. V každom prípade ho však skutočne ocení najmä zrelá a náročná pleť, ktorá vyžaduje špecifickú starostlivosť. Arganový olej pôsobí ako dôkladne vyživujúce sérum, ktoré pokožku vypne a dokáže spomaľovať vznik známok starnutia.

Vláčna a vypnutá pokožka

Vaša pokožka tak bude dokonale vyživená a získa späť svoju elasticitu a pestovaný vzhľad. Arganový olej zároveň podporuje regeneráciu pokožky a stimuluje jej prirodzenú obnovu. Olej z arganovníka však môžete používať aj na celé telo namiesto telového mlieka, kedy získate hodvábne jemnú pokožku. Arganový olej zároveň dodáva lesk a silu takisto aj vaším vlasom.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Argania Spinosa Seed Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: anti age, citlivá pleť, normální pleť, suchá pleť
typy vlasů: poškozené vlasy, suché vlasy

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz