/    /    /    /    /    /  

Govinda Arganový olej 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Arganový olej, Oleje a másla na vaření
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
696
ks
Bez DPH 605 Kč

Govinda Arganový olej 250 ml

Arganový olej Govinda je lisován za studena z nepražených plodů argánie. Obsahuje tak mimořádné množství nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů důležitých pro zdraví těla i pokožky. Díky tomu jej využijete jak v teplé a studené kuchyni tak i v péči o pokožku obličeje i celého těla.

Za studena lisovaný arganový olej obsahuje až 80 % nenasycených mastných kyselin, vysoký podíl vitaminu E a fytosterolů. Je tak zdravý a při pravidelné konzumaci pomáhá stabilizovat hladinu cholesterolu v krvi. Arganový olej je vhodný pro použití v teplé i studené kuchyni, neboť má vysoký bod přepalování, a to až při 200°C. Využijete jej tak pro smažení, pečení sladkých i slaných pokrmů i jako součást salátových zálivek a dresingů.

Kvalitní arganový olej je vhodný také pro použití na pokožku i kůži celého těla, neboť má výrazné regenerační účinky. A právě díky nim se arganovému oleji přezdívá tekuté marocké zlato. Regeneruje všechny typy pleti, obzvlášť vhodný je pro stárnoucí a zralou pokožku. Zvyšuje pružnost pleti, zjemňuje ji a lehce vypíná.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Arganový olej1)
1) Bio
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Govinda Natur GmbH
Dieselstrasse 13 A
67141 Neuhofen
Německo
http://www.govinda-natur.de/