/    /    /    /  

Zahir Cosmetics Arganový olej na vaření 500 ml

Značka:
Množství: 500 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Oleje a másla na vaření
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1208
ks
Bez DPH 1050 Kč

Zahir Cosmetics Arganový olej na vaření 500 ml

Arganový olej na vaření od Zahir Cosmetics je 100% přírodní olej z lehce pražených plodů argánie. Má typickou oříškovou vůni a chuť a dodá jídlu zajímavou chuť. Hodí se hlavně do studené kuchyně. Je bohatý na zdraví prospěšné nenasycené mastné kyseliny, vitaminy různých skupin či skvalen.

Arganový olej je bohatý na nenasycené mastné kyseliny, vitaminy E, A, B a skvalen. Pomáhá zvyšovat odolnost organismu, snižovat riziko rakoviny a vyrovnávat hladinu cholesterolu. Má rovněž příznivé účinky na nervový a lymfatický systém. Při vnitřním užívání také posiluje nehty a vlasy. Jídlu dodá výjimečnou oříškovou chuť. Při vaření je vhodné jej přidat až na konci vaření, aby se zachovaly jeho výživové hodnoty. Výborně se hodí na čerstvé pečivo, při výrobě dipů a omáček, do kuskusu či salátů.

Upozornění: Není vhodný na tepelnou úpravu. Přidávejte jej nejlépe na konci vaření nebo jej používejte do studených pokrmů.

Zahir Cosmetics Arganový olej na vaření 500 ml

Arganový olej na varenie od Zahir Cosmetics je 100% prírodný olej z ľahko pražených plodov arganovníka. typickú orieškovú vôňu a chuť a dodá jedlu zaujímavú chuť. Hodí sa hlavne do studenej kuchyne. Je bohatý na zdravie prospešné nenasýtené mastné kyseliny, vitamíny rôznych skupín či skvalén.

Arganový olej je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny, vitamíny E, A, B a skvalén. Pomáha zvyšovať odolnosť organizmu, znižovať riziko rakoviny a vyrovnávať hladinu cholesterolu. Má aj priaznivé účinky na nervový a lymfatický systém. Pri vnútornom užívaní tiež posilňuje nechty a vlasy. Jedlu dodá výnimočnú orieškovú chuť. Pri varení je vhodné ho pridať na konci varenia, aby sa zachovali jeho výživové hodnoty. Výborne sa hodí na čerstvé pečivo, pri výrobe dipov a omáčok, do kuskusu či šalátov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Arganový olej1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: olejová
obal: kovový, skleněný

Výrobce

Zahir cosmetics s.r.o.
Loučky 2262/25
708 00 Ostrava – Poruba
Česká republika
tel: +420 777 726 789
http://zahir.cz/