/    /    /    /    /  

Planet Pure Aviváž extra mild 1 l

Značka:
Množství: 1 l
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekologické aviváže
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
199
ks
Bez DPH 164 Kč

Planet Pure Aviváž extra mild 1 l

Aviváž Planet Pure Extra Mild dodává prádlu jemnost a hebkost a současně je snášena i tou nejcitlivější pokožkou dětí a alergiků. Rostlinné tenzidy účinně vymývají zbytky pracích prostředků a zároveň změkčují vlákna textilu, zanechávají oblečení jemnější a příjemné na dotek.

Extra jemná aviváž dodává vypranému prádlu jemnost, usnadňuje jeho žehlení a navíc spolehlivě vymývá zbytky pracích prostředků. Rostlinné tenzidy příjemně změkčí prádlo, aniž by zbytečně zatěžovaly životní prostředí, při kontaktu s odpadními vodami se totiž začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky a neukládají se v přírodě. Aviváž dodává prádlu také jemnou vůni díky obsahu extraktu z květů Aloe vera.

Použití: Do dávkovače pračky přidejte na várku prádla 1 odměrku aviváže.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí!

Planet Pure Aviváž extra mild 1 l

Aviváž Planet Pure Extra Mild dodáva bielizni jemnosť a hebkosť a súčasne ju znáša aj tá najcitlivejšia pokožka detí a alergikov. Rastlinné tenzidy účinne vymývajú zvyšky pracích prostriedkov a zároveň zmäkčujú vlákna textilu, zanechávajú oblečenie jemnejšie a príjemné na dotyk.

Extra jemná aviváž dodáva vypranej bielizni jemnosť, uľahčuje jej žehlenie a navyše spoľahlivo vymýva zvyšky pracích prostriedkov. Rastlinné tenzidy príjemne zmäkčia bielizeň bez toho, aby zbytočne zaťažovali životné prostredie, pri kontakte s odpadovými vodami sa totiž začnú rozkladať na prirodzene sa vyskytujúce látky a neukladajú sa v prírode. Aviváž zároveň dodáva bielizni jemnú vôňu vďaka obsahu extraktov z kvetov aloe vera.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Soapwort Extract1) (1-5 %) , Decyl Glucoside, Xylose, Xanthan Gum, Ethanol1), Citric Acid, Fragrance2), p-Anisic Acid, Pottasium Sorbate, Soy Proteine, Rosmarinus Officinalis Oil1), Calendula Officinalis Extract1), Rosmarinus Officinalis Extract1), Linalool3)
1) Organic agriculture, 2) Made using organic ingredients, 3) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

PLANET PURE
Lochauerstr 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.planetpure.cz